Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
101112
...
192021
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
jučer u 09:09

Kratkog je vijeka zauvijek ostati dužan. 

[uredio Netko18 - 26. lipnja 2026. u 09:20]
Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 63
jučer u 09:10

Turbodizel je napisao/la:

Ne znam baš. Ako Portugalci baš be žele na svoje susjede, mogu stavit u drugu brzinu i Kolumbiju silovat.

Vidi cijeli citat

Tako će i biti

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
jučer u 09:25

ARIZIN je napisao/la:

Nije samo prebacit igrača već uklopit.

Kod nas je problem što stalno rotiramo igrače i pozicije. Kažu da u modernom sportu svi igraju sve, a kod nas svi sve i nitko ništa 

Kvalificiramo se sa četiri u obrani, standardni Ćaleta i Šutalo na stoperima. Dođe prvenstvo baciš na tri iza i Vuškovića.

Baturina nije dobio poziv do ožujka, sad je najbolji igrač. Vodiš Moru i Jakića toliko da vodiš, Dalić očigledno ne voli zadnje vezne i to bez zezancije.

Badelja je šikaniral, Miki je rekso da ga nitko nije ni nazvao i da se nakon toga povukao. Badelj je u reprezentaciji bio 11 godina, 300+ nastupa u ligama petica i kapetan tri talijsnska pevoligaša. Nakon toga nije zvao ni Badelja niti Mišića tada u top formi, a Broz je igrao sa rizikom ozljede hamstringss. Ako se sjećate ptotiv Austrije je Majer igrao tu poziciju...

Sad mu je Mišić prestar, imaš Kovu van forme, Modrić u godinama, a na Moru i Jakića ne računaš. Eee da, Nejašmić koji je najbolji defanzivni Nizozemske lige nije ni bio u nikakvim kombinacijama.

I onda se mi pitamo zašto nam curi u sredini....

Da se Brozović javio dva dana pred turnir dobio bi mjesto. 

Vidi cijeli citat


Sve točno od riječi do riječi. 

Da. Jednom je i Majer igrao tog  povučenog veznog. Sad Mario Pašalić ulazi na tu poziciju a on to nije.

Nadodao bi ovo za Brozovića da smo na tom EP bili najlošiji upravo zbog toga. A pravu zamjenu nije poveo. Tada je ako se ne varam Jakić bio u jako dobar u Eintrachu.

Dalić uglavnom uzme jednog jakog igrača koji to može igrat i to je to. I onda spušta ofenzivne vezne na poziciju defenzivnog. Jakića sad što je igrao uopće nije koristio na def veznom. A siguran sam da bi bio dobar. Momak kad god je igrao na bilo kojoj poziciji je u reprezentaciji je bio vrlo dobrar do odličan. 

Možeš ti tako sa tim ofenzivcima protiv ekipa iz 4. 5. i 6. šešira u kvalifikacijama. Ali na najvišoj razini. To ne ide. Još staviti Kovačića koji uopće nije spreman. Velika greška. Zato su nam sterilni Englezi i zabili 2 onakve kontre. Panama se nametnula u sredini. Igramo skroz bez duela u tom dijelu terena. 

[uredio Lukass - 25. lipnja 2026. u 09:26]
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.733
jučer u 09:35

Turbodizel je napisao/la:

Ne znam baš. Ako Portugalci baš be žele na svoje susjede, mogu stavit u drugu brzinu i Kolumbiju silovat.

Vidi cijeli citat

Mislim da se i Kolumbiju nešto pita. 

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.768
jučer u 14:08

Najbolji rasplet. Engleska ne pobjeđuje, mi pobjeđujemo i evo nas na prvom mjestu. 

Bit će zanimljivo kako ćemo mi i oni ući u tekmu gdje X je okay za oba. Lako je moguće miran 0:0. Pogotovo ako Engleska rano povede. 

[uredio adrian - 25. lipnja 2026. u 14:11]
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
jučer u 14:15

spanjolsku bi svakako trebalo izbjec, al ako ne krenemo igrat kak znamo necemo proc nikog

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
jučer u 18:03

Najbitnije je odmorit igrače, ako je moguće, a nadam se da će bit. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
jučer u 18:38

Samo igrat bez Gvardiola i Kovačića. I ne stavljat Maria Pašalića na def veznog, Luku Sučića na beka.... 

Samo bez ovoga mi smo za 40% bolji. 

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
jučer u 20:24

Stariji trebaju slušati mlađe od sebe, a mlađi od sebe trebaju čuti starije od sebe. 

[uredio Netko18 - 26. lipnja 2026. u 09:23]
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 792
jučer u 21:02

Do sada što sam gledao na ovom prvenstvu sa naše strane blagi užas. Grupu bi trebali proci a i knockout na jednu utkamicu možemo svakog dobit no kako bilo iskreno se nadam da je dalic bivši nakon ovog sp-a a i modric skupa s njim. Igra nam se bazira na tome da modric mora proslaviti svoj 200 nastup a kum kova da bude alibi igrač na terenu. Još gore što imaš itekako kvalitetne igrače na klupi mlade i poletne koje ne koristiš. #family kako se kaže 

123
...
101112
...
192021
  • Najnovije
  • Najčitanije