Hrvatska-Gana 2:1

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.748
danas u 09:19

AdamMalysz je napisao/la:

Pa ok, nismo znali Portugal ili Kolumbija, a je li lakse nakon toga ici na Svicarsku ili na Spanjolsku? Losi, ovakvi, onakvi, svaki put nam ga stave duboko.

Vidi cijeli citat

Budu Austrijanci dobili. Sve je to smisljeno 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.580
danas u 09:20

dvoboj modrić - narcist, bit će zanimljivo kako će portugalac pretrpjeti poraz i kraj reprezentativne karijere protiv bivšeg suigrača.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 344
danas u 09:20

Španjolci su jači od Švice na papiru, iako su baš protiv Švicarske izgubili svoju jedinu (prvu) tekmu u pohodu na titulu 2010, kad su bili skoro nepobjedivi.

Ali Španjolska je još daleko. Hoće li uopće nadjačat Ragnickovu Austriju? Nisam siguran, sjetimo se 2018 i Rusije.

I opet ponavljam, da imamo mogućnost birati između Portugala i Kolumbije kao slijedećeg protivnika, ja bih izabrao Portugal iz gore navedenih razloga.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.580
danas u 09:25

blaise091 je napisao/la:

 Kolumbija je sve 3 utakmice bila bolja od Portugala, samo su dosta neefikasni. Realno mi i Portugal smo blizu 50-50. Sad samo da se igračima ne tresu noge kao forumasima i da se Perisic i Modric oporave jer ce sigurno igrat od 1.minute.

Vidi cijeli citat

ma dobro, to je defetizam, nebitno.

ovo je već izgledalo kao standardno izdanje »fifa sp hrvatske«, prema tome, portugal može opušteno planirati let natrag.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
pouzdan
pouzdan
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2016.
Poruka: 854
danas u 09:29

nokia3310 je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat

Kako nisi mogao znati? Nakon gola Gane provjeris, vidis 0 0, 15 min do kraja, odigras 1 1 i imas top zdrijeb. Ovako ispadas od Portugala.

Vidi cijeli citat
prestani pisat samo se blamiraš

AR 147
AR 147
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2012.
Poruka: 776
danas u 09:54

A portugalcima je kao drago da idu na nas a mogli su na Ganu?...Mogli su nas izbjeć i kasnije dobit lakši ždrijeb ako nas prođu, trebali su samo dobit Kolumbiju...Nisu uspijeli, tako da nebi rekao da su teži ždrijeb od Kolumbije...Portugal nije ekipa, to je skupina pojedinaca...Mi smo ekipa, tako da vidjet ćemo kako će to završit...

G.B.S.
G.B.S.
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.05.2008.
Poruka: 956
danas u 10:13

Ja nekad stvarno ne mogu vjerovati što ovdje citam.

Nikad i za ništa ne bih mijenjao pobjedu svoje Hrvatske. 

Atomsfera, momentum, sol na ranu svima koje smeta zajednistvo.  Lako za Portugal! 


Garage Boys Senj
LjuboizSiska
LjuboizSiska
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.05.2025.
Poruka: 581
danas u 10:14

samo da Ronaldo igra cijelu protiv nas i nemamo brige, daleko najgori igrač te reprezentacije i koči sve ostale, vitinha u Parizu i Portugalu nije isti igrač 

samo moramo prokleti prekid pocet braniti !!

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.284
danas u 10:16

Croatia v Ghana: Group L - FIFA World Cup 2026

Audaces fortuna juvat
sportskiznalac
sportskiznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 911
danas u 10:19

Lukica odigrao vrhunsku utakmicu, kad pomislis da je gotov on se digne iz pepela. Kovacic alibi igrac, ali eto ocito ima nesto sto mi laici ne razumijemo jer je covjek igrao u najjacim svjetskim klubovima.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije