Gledam malo statistike na eloratings: Kolumbija i Portugal su pari. Kolumbijanci imaju impresivne rezultate sa Brazilom i Argentinom zadnje vrijeme, vrlo tijesno! Dobili Meksikance 4:0, Panamu 5:0, USA 5:1, tukli Španjolce, ....
Južnoamerikanci nam nikad nisu ležali, Portugal je ozbiljan protivnik ali Kolumbija ne bi bila ništa lakše samo bi se još više s njima tukli i natezali.
Slijedeći protivnici su nam bar Europljani, znamo na čemu smo. Ovi van Europe, pogotovo Amerike, su zajebani, sjetite se Njemačke protiv Ecuadora, a slabiji su od Kolumbije. Samo na papiru se čini da je Portugal jači, na terenu ne bih rekao. Uostalom, nismo ni mogli birati, jer nismo mogli znati rezulta u susjednoj grupi.
Dobro je ovako, dobro je da smo izbjegli Kolumbiju. Vidit će te da će daleko dogurat. 1/4 sa Argentinom će biti spektakel. Kolumbijanci su jedna od rijetkih momĉadi koji sa Argentinom mogu igrati na istoj razini, znaju se i imaju isti ciganluk. Mi smo tu male Bebe.
[uredio Turbodizel - 28. lipnja 2026. u 09:14]