Hrvatska-Gana 2:1

Petokolonaš
Petokolonaš
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 12
danas u 08:16

Bulevar je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat


Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.

Vidi cijeli citat


Tako isto se može zaključiti ispod pojasa da ko  ima u nogama, nema u glavi. 

[uredio Petokolonaš - 28. lipnja 2026. u 08:17]
nokia3310
nokia3310
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2016.
Poruka: 1.612
danas u 08:20

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat

Kako nisi mogao znati? Nakon gola Gane provjeris, vidis 0 0, 15 min do kraja, odigras 1 1 i imas top zdrijeb. Ovako ispadas od Portugala.

Igra se i dogodine
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.138
danas u 08:23

Willy Wonka je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat


Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.

Vidi cijeli citat

Nekako si mislim da si bas ti bio taj. 

Vidi cijeli citat


Umjesto da uzivate u spektaklu sljedecu utakmicu, vas par se ovde blamira iznoseci osobne frustracije. 
Ovo sto vi pisete nema veze sa nogometom i sportom. Ima veze sa listicima i kladionicama.

Cuj, trebali su odigrati nerijeseno!?

 

Revolucija i giljotina !
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.384
danas u 08:26

nokia3310 je napisao/la:

Kako nisi mogao znati? Nakon gola Gane provjeris, vidis 0 0, 15 min do kraja, odigras 1 1 i imas top zdrijeb. Ovako ispadas od Portugala.

Vidi cijeli citat

O čemu ti čovječe?🧐

Pa Kolumbija i Portugal su igrali poslje naše utakmice, ako si na to mislio..

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 409
danas u 08:28

Portugal pobijedili samo jednom i to u prijateljskoj. 
Vezni red Vitinha i Neves koji su dvije godine zaredom prvaci Europe s Psgom. Uz njih Bruno Fernandes, Bernardo Silva, Neto, Joao Felix, Leao, Ronaldo.

Spanjolci nas takodjer kantaju kad god treba.

Savrsen zdrijeb. Izbjegli smo Lermu, Ariasa i ekipu, jebo ove gore.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.138
danas u 08:32

Znaci, Gana izjednaci na 1:1 ima momentum za izbaciti te sa SP, izbornik po Modricu treba poslati poruku da se stane na loptu jer gadjamo navodno bolji zdrijeb ?

Ili nakon 2:1 da se javi Liviju da ne hvata loptu zadnjih 3-4 minute ?
Dobro koji je vama k ? Kakve vi probleme imate ?

A i ja se s djecom raspravljam, odjava...

 

Revolucija i giljotina !
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.975
danas u 08:34

ZB10 je napisao/la:

nokia3310 je napisao/la:

Kako nisi mogao znati? Nakon gola Gane provjeris, vidis 0 0, 15 min do kraja, odigras 1 1 i imas top zdrijeb. Ovako ispadas od Portugala.

Vidi cijeli citat

O čemu ti čovječe?🧐

Pa Kolumbija i Portugal su igrali poslje naše utakmice, ako si na to mislio..

Vidi cijeli citat


Nisi čuo za kristalne kugle? 

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.746
danas u 08:35

Bulevar je napisao/la:

Willy Wonka je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat


Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.

Vidi cijeli citat

Nekako si mislim da si bas ti bio taj. 

Vidi cijeli citat


Umjesto da uzivate u spektaklu sljedecu utakmicu, vas par se ovde blamira iznoseci osobne frustracije. 
Ovo sto vi pisete nema veze sa nogometom i sportom. Ima veze sa listicima i kladionicama.

Cuj, trebali su odigrati nerijeseno!?

 

Vidi cijeli citat

Kako si sada uspio uvuci listice i kladionice u cijelu pricu, pobogu?

Prica se o laksem zdrijebu i mogućnosti da izbjegnemo glavne favorite u ranijoj fazi nokaut natjecanja.

Medjutim, vas nekoliko ce palamuditi o frustracijama s Dalicem, antihrvatstvu, yuindexu i slicnim stvarima.

Ne znam samo jesi li tako mislio kada smo namjerno izgubili od Francuske u vaterpolu da izbjegnemo Srbe pa smo se dovukli do srebra na olimpijskim ili je i Tucak bio glup?

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.283
danas u 08:38

 Kolumbija je sve 3 utakmice bila bolja od Portugala, samo su dosta neefikasni. Realno mi i Portugal smo blizu 50-50. Sad samo da se igračima ne tresu noge kao forumasima i da se Perisic i Modric oporave jer ce sigurno igrat od 1.minute.

AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 64
danas u 08:43

Znači Partey ipak u Kansasu a ne Vancouveru, kako su pisali neki koji su tu prozivali ljude debilima kad su ukazali na to.

  • Najnovije
  • Najčitanije