Bulevar je napisao/la:
Willy Wonka je napisao/la:
Bulevar je napisao/la:
ZB10 je napisao/la:
1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija.
2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih
Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?
Vidi cijeli citat
Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.
Vidi cijeli citat
Nekako si mislim da si bas ti bio taj.
Vidi cijeli citat
Umjesto da uzivate u spektaklu sljedecu utakmicu, vas par se ovde blamira iznoseci osobne frustracije.
Ovo sto vi pisete nema veze sa nogometom i sportom. Ima veze sa listicima i kladionicama.
Cuj, trebali su odigrati nerijeseno!?
Vidi cijeli citat
Kako si sada uspio uvuci listice i kladionice u cijelu pricu, pobogu?
Prica se o laksem zdrijebu i mogućnosti da izbjegnemo glavne favorite u ranijoj fazi nokaut natjecanja.
Medjutim, vas nekoliko ce palamuditi o frustracijama s Dalicem, antihrvatstvu, yuindexu i slicnim stvarima.
Ne znam samo jesi li tako mislio kada smo namjerno izgubili od Francuske u vaterpolu da izbjegnemo Srbe pa smo se dovukli do srebra na olimpijskim ili je i Tucak bio glup?