Hrvatska-Gana 2:1

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
danas u 08:50

ja sam hepi kaj smo prosli i jebe mi se zivo s kim igramo do finala...eto, tolko od mene

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.469
danas u 08:55

AdamMalysz je napisao/la:

Sad ce nas masnoljupci uvjeravati da su Portugal i Spanjolska lakse za proci od Kolumbije i Svicarske.

Vidi cijeli citat

Pajdo, bolji je ždrijeb s trećeg mjesta, ali je preriskantno ići na x kad te poraz izbacuje s prvenstva.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
danas u 08:57

nije bolji zdrijeb s 3., u 1/4 te ceka argentina...

osim toga por igra lose, esp jos losije, bel ima lukakua kao naseg najboljeg igraca...nama turnir pocinje u 1/2 s francuzima, konacno neizvjesna utakmica

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.779
danas u 09:02

Prvo, čestitke stožeru i igračima na zasluženoj pobjedi.

Luka se digao. Odlično je igrao. Kova također sve bliže svom normalnom izdanju. Vidjeli smo razliku u našoj igri jučer kada su oba na razini. Dali smo gol iz prekida što je super. Dobili opet gol iz prekida što je loše. Nepotrebni faul, spavanje Sucica. Ne smije se ponovit.

Mogli smo uzeti bod i opet dobiti Portugal. Nismo to mogli izabrati, jer Portugal igrao nakon nas. Pobjeda nam daje pozitivno atmosferu. Idemo za pozitivnom momentumu u sljedeći krug. Portugal je jak na papiru, ali nisu ostavila sjajan dojam. Pobijedili su samo jednu tekmu u skupini. Kod njih atmosfera nije sjajna. Rezultat i predstave još ne prate njihove visoke ambicije.

Mi smo među najgorim mogućim protivnicima. Imamo iskustvu, imamo želju i borbu, dočekali smo Luku i Kovu, možemo uvijek zabiti i Gana nam je bila do sada ukupna najbolja tekma. Znači, dižemo se u formi. Neće Portugalu biti nimalo lako. 

[uredio adrian - 28. lipnja 2026. u 09:04]
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.381
danas u 09:05

Nismo morali ici na bunker nakon sto je Gana izjednacila ali smo mogli slučajno primit za 2 2  pred sam kraj

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 825
danas u 09:07

NE-KO je napisao/la:

Nismo morali ici na bunker nakon sto je Gana izjednacila ali smo mogli slučajno primit za 2 2  pred sam kraj

Vidi cijeli citat


I šta si s tim napravio? Ideš opet na iste protivnike 1/16 finala. Vamo se ljudi ponašaju kao da će se portugal i kolumbija pobjediti sami da u osmini finala idemo na san marino.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 341
danas u 09:08

Gledam malo statistike na eloratings: Kolumbija i Portugal su pari. Kolumbijanci imaju impresivne rezultate sa Brazilom i Argentinom zadnje vrijeme, vrlo tijesno! Dobili Meksikance 4:0, Panamu 5:0, USA 5:1, tukli Španjolce, ....

Južnoamerikanci nam nikad nisu ležali, Portugal je ozbiljan protivnik ali Kolumbija ne bi bila ništa lakše samo bi se još više s njima tukli i natezali. 

Slijedeći protivnici su nam bar Europljani, znamo na čemu smo. Ovi van Europe, pogotovo Amerike, su zajebani, sjetite se Njemačke protiv Ecuadora, a slabiji su od Kolumbije. Samo na papiru se čini da je Portugal jači, na terenu ne bih rekao. Uostalom, nismo ni mogli birati, jer nismo mogli znati rezulta u susjednoj grupi.

Dobro je ovako, dobro je da smo izbjegli Kolumbiju. Vidit će te da će daleko dogurat. 1/4 sa Argentinom će biti spektakel. Kolumbijanci su jedna od rijetkih momĉadi koji sa Argentinom mogu igrati na istoj razini, znaju se i imaju isti ciganluk. Mi smo tu male Bebe.

[uredio Turbodizel - 28. lipnja 2026. u 09:14]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 409
danas u 09:14

Pa ok, nismo znali Portugal ili Kolumbija, a je li lakse nakon toga ici na Svicarsku ili na Spanjolsku? Losi, ovakvi, onakvi, svaki put nam ga stave duboko.

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.647
danas u 09:15

Za ove koji bi puštali gol u zadnjoj minuti... Uz pretpostavku da je Portugal jači od Kolumbije pa da ih valja izbjeći, za pretpostaviti je valjda bilo da će i Portugal pobijediti Kolumbiju i sam sebi odabrati taj "lakši" dio ždrijeba!? 

Kad ono, Kolumbija bila bliža pobjedi. 

Čak i kad gledaš osmimu i četvrtfinalne... Švicarska/Argentina, a ovamo Španjolska/USA(ili Belgija), nije neka razlika. 

[uredio redscro - 28. lipnja 2026. u 09:17]
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.601
danas u 09:18

Nama je najbolje da smo u ulozi outsidera, a u biti smo dark horse.

Nemamo sta izgubit, a sa svakim favoritom kojeg skinemo slijedeci je sve vise u strahu.

Dobro da nismo u dijelu sa Argentinom, jer suci Messija guraju vjecno.

Ovako ce Argentina i Brazil odlucit tko ce sa nama u finale😉

  • Najnovije
  • Najčitanije