Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.574
danas u 13:56

Dabrić je napisao/la:

 

Vuče me na 4 - 4 - 2 ... zapravo Bilićev patent klin 4 - 1 - 3 - 2

.                       Livi

   Stanišić Šutalo Čaleta  Perišić

                      Petar

          Marco  Marko   Baturina

                Matanović Krama

 

Vidi cijeli citat

Evo ti ispravljeno malo

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.901
danas u 14:00

Nažalost crtamo postave a tribale su bit "nacrtane" na početku ciklusa kvalifikacija.

Moje viđenje je:

                  Livi

Stanišić - Šutalo - Vušković - Gvardiol 

              Modrić - Sučić P.

Marco P.  -  Baturina   -   Perišić

                  Budimir

                

ŠF
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
danas u 14:26

Ništa me neće toliko izbacit iz takta koliko naši portali onog trena kad Luka nakon turnira sidne pred mikrofon i kaže da ide u reprezentativnu mirovinu.

Počet će neviđeni desant na mozak s 'IZVANREDNIM VIJESTIMA' i 'BREAKING NEWS' naslovima, crvenit će se ekrani ka da je izbija treći svjetski rat. Radit će se feljtoni, analize, otvaraće se ankete "Što sad bez Luke?", praviće se mutavi i šokirani, ka da je to najneočekivanije iznenađenje i ka da nitko živ to nije očekiva.

Živi bili pa vidili, ima da mi tlak skoči na tristo čim vidim prvi naslov.

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.229
danas u 14:27

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Ništa me neće toliko izbacit iz takta koliko naši portali onog trena kad Luka nakon turnira sidne pred mikrofon i kaže da ide u reprezentativnu mirovinu.

Počet će neviđeni desant na mozak s 'IZVANREDNIM VIJESTIMA' i 'BREAKING NEWS' naslovima, crvenit će se ekrani ka da je izbija treći svjetski rat. Radit će se feljtoni, analize, otvaraće se ankete "Što sad bez Luke?", praviće se mutavi i šokirani, ka da je to najneočekivanije iznenađenje i ka da nitko živ to nije očekiva.

Živi bili pa vidili, ima da mi tlak skoči na tristo čim vidim prvi naslov.

Vidi cijeli citat

Pa dobro sad, ne odlazi u mirovinu bilo ko...

Neće ni u Argentini puno drugačije biti kad ode Messi

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
danas u 14:43

obozavamo svi modrica, ali sada bi se trebalo gledati kako da napravimo jebeni rezultat. ovaj kadar iako je izbor igraca manje idealan zbog sirine, opet ima kvalitetu.

mozda sve ispadne super i dobijemo dva igraca koji su inace klase na svojim pozicijama(imam osjecaj da kova mozda i moze, gvardiol jos ne), ali iako toga nebude trebamo jebeni maksimum izvuc. mene trenutno i nezanima modric, on je dao vise nego sto se itko mogao nadati. mene zanima proci grupu i potuc se sa nekim posteno. sramota bi bila otic sa turnira da se nismo ni potrudlili kako treba. jebote faul neznamo napravit

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
danas u 14:46

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Ništa me neće toliko izbacit iz takta koliko naši portali onog trena kad Luka nakon turnira sidne pred mikrofon i kaže da ide u reprezentativnu mirovinu.

Počet će neviđeni desant na mozak s 'IZVANREDNIM VIJESTIMA' i 'BREAKING NEWS' naslovima, crvenit će se ekrani ka da je izbija treći svjetski rat. Radit će se feljtoni, analize, otvaraće se ankete "Što sad bez Luke?", praviće se mutavi i šokirani, ka da je to najneočekivanije iznenađenje i ka da nitko živ to nije očekiva.

Živi bili pa vidili, ima da mi tlak skoči na tristo čim vidim prvi naslov.

Vidi cijeli citat

Pa dobro sad, ne odlazi u mirovinu bilo ko...

Neće ni u Argentini puno drugačije biti kad ode Messi

Vidi cijeli citat


previse se pise i prica o modricu. fokus treba biti na utkamicama. mi smo se bas brzo navukli na americki stil, show i naslikavanje, okolo se jede a sam sport je sve ali ne u fokusu, nego ide lagano usput. valjda ce se uobzbiljit vise. sp nama sluzi da se modric oprosti od nogometa. njegovo vrijeme je proslo, svaka mu cast. ali nije fer prema mladima koji hoce i mogu nesto pokazat

bobrock
bobrock
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.04.2008.
Poruka: 201
danas u 16:01

Meni je nekoko cudan ovaj kompleks vise vrijednosti koji se provlaci kroz razmisljanja navijaca i forumasa. Kao mi smo neka sila. Osvojili dvije medalje na prosla dva prvenstva pa sad se ocekuje da mi nesto razvaljujemo. Pa ako ne moze Modric, onda ce Misic ili Stojkovic.... jer su oni isto sila.

Cudi me to malo. I ja sam opijen srecom zbog srebra i bronce ali i jako svjestan da je to bilo to. Sad ponovo vracanje na staro, srecu kad se plasiramo na veliko i natjecanje i ispadanje u grupnoj fazi, kao i puno puta do sad. I zato ne ocekujem. Ne puno, nego nista. Meni je svaki nas bod ko kuca. A vi se slobodna zanosite Misicem, Stojkovicem, Smolcicem. 

Uvijek su bolji oni kojih nema. Usput, za sve vas koji spominjete Smolcica, a ima vas koji to radite u 9 od 10 postova koje upisete, molio bih vas da pogledate njegovih dvadesetak minuta koje je odigrao u najdrazem dresu. Dakle, zadnjih desetak minuta protiv Farskih otoka u gostima, i zadnjih desetak protiv Brazila. Molim vas pogledajte to ponovo i fokusirajte se na Smolcica i poslije mi napisite ovdje sto ste primjetili, te zasto bi i vi radije stavili Jakica na beka. 

Ja sam ponovo pogledao utakmicu protiv Paname. Nije bilo toliko lose koliko je izgledalo uzivo. Nismo mi bas puno grijesili. Dva napada i jedan gol, jako ubojito. Da je Marco zabio drugi pricali bi drugu pricu. Mene najvise veseli nula primljenih golova. Znam da je to Panama ali mi dugo nismo imali clan sheet. To sto mi navijacki podcjenjujemo Panamu podsjeca na to kako su nas podcjenjivali engleski navijaci. To sto su oni slabija ekipa na papiru ne znaci da nece skupo prodati svoju kozu i da nece ginuti i da ne mogu izvuci rezultat. Netko je prije utakmice napisao da ce to biti kao protiv Farskih otoka, jedan gol uvaljati i to je to. Tako se na kraju i igraju ziher utakmice na rezultat. 

Ja bih bio presretan da ne primimo gol protiv Ghane. Smatrao bih to velikim uspjehom kao i plasman dalje. Ako i prodjemo dalje, mi necemo daleko. Najvjerojatnije cemo ispasti u prvoj sljedecoj utakmici. Ne vidim kako bi mogli proci Portugal ili Spanjolsku. I to je ok. Ja bas ne padam na floskule da je u knockout fazi sve moguce. Ali ako konacno nadjemo recept za zakljucati obranu, bit cemo tvrdji orah, napraviti zesci otpor.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.160
danas u 16:12

Sensation je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Neće se kitu trgat. Stat će iza i branit sa svima. A brži su i bolji u kontri nego Panama. 

Vidi cijeli citat


Napisali ste istu stvar.

 

Neće se kidat, igrat će bunker, a ako nama bude bod odgovarao, a najvjerojatnije bude i znat ćemo to unaprijed, očekujem rutinskih 1-1 na kraju. 0-0 bi bilo preočito.

 

I ako tako bude onda bolje da ispadnemo. Male su šanse, ali moramo se boriti za 1. mjesto. Sve osim 1. mjesta nam nosi sranje za dalje, a zadovoljit se s top32 rade jadne ekipe poput BiH.

Vidi cijeli citat


Ne moramo na vi. Nismo poslovno 😊 

Pa igrat će bunker. Tako igraju. To im je sistem. Ne znači ako ne napadnu da im je svejedno. 

Onaj nedosuđeni penal može zorno prikazati koliko su fokusirani i dresirani. Ovaj skoči i uleti mu sa dve noge u tijelo. Sruši ga. Ganac se diže i nastavlja. Nema kukanja nema glume. Diže se i trči. To mu je zadaća.

A naprijed su izuzetno brzi i čvrsti. 

Trebat će se fajtat sa njima kad budu izlazili iz obrane. 

Vidi cijeli citat


 

znaci treba nam dobar posjed i kada dodu oni do situacije za kontru faul na vrijeme daleko od opasne zone.

ili ponovimo nesto sto je dalic vec jednom napravio protiv takve ekipe ako se sjecate sa preskakanjem sredine terena u strahu od africke kontre..

 

Vidi cijeli citat


Tako nekako da. Samo ako će bit Kovačić i Modrić neće biti faula. 

Preskakat igru uopće nije loša ideja. Imamo Matkovića i Perišića za skok. A i da ne osvojimo loptu opet odlično. Daš njihovim stoperima (daleko najslabije karike sa loptom) pa vrebat presing. 

[uredio Lukass - 26. lipnja 2026. u 16:13]
Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.727
danas u 16:25

bobrock je napisao/la:

Meni je nekoko cudan ovaj kompleks vise vrijednosti koji se provlaci kroz razmisljanja navijaca i forumasa. Kao mi smo neka sila. Osvojili dvije medalje na prosla dva prvenstva pa sad se ocekuje da mi nesto razvaljujemo. Pa ako ne moze Modric, onda ce Misic ili Stojkovic.... jer su oni isto sila.

Cudi me to malo. I ja sam opijen srecom zbog srebra i bronce ali i jako svjestan da je to bilo to. Sad ponovo vracanje na staro, srecu kad se plasiramo na veliko i natjecanje i ispadanje u grupnoj fazi, kao i puno puta do sad. I zato ne ocekujem. Ne puno, nego nista. Meni je svaki nas bod ko kuca. A vi se slobodna zanosite Misicem, Stojkovicem, Smolcicem. 

Uvijek su bolji oni kojih nema. Usput, za sve vas koji spominjete Smolcica, a ima vas koji to radite u 9 od 10 postova koje upisete, molio bih vas da pogledate njegovih dvadesetak minuta koje je odigrao u najdrazem dresu. Dakle, zadnjih desetak minuta protiv Farskih otoka u gostima, i zadnjih desetak protiv Brazila. Molim vas pogledajte to ponovo i fokusirajte se na Smolcica i poslije mi napisite ovdje sto ste primjetili, te zasto bi i vi radije stavili Jakica na beka. 

Ja sam ponovo pogledao utakmicu protiv Paname. Nije bilo toliko lose koliko je izgledalo uzivo. Nismo mi bas puno grijesili. Dva napada i jedan gol, jako ubojito. Da je Marco zabio drugi pricali bi drugu pricu. Mene najvise veseli nula primljenih golova. Znam da je to Panama ali mi dugo nismo imali clan sheet. To sto mi navijacki podcjenjujemo Panamu podsjeca na to kako su nas podcjenjivali engleski navijaci. To sto su oni slabija ekipa na papiru ne znaci da nece skupo prodati svoju kozu i da nece ginuti i da ne mogu izvuci rezultat. Netko je prije utakmice napisao da ce to biti kao protiv Farskih otoka, jedan gol uvaljati i to je to. Tako se na kraju i igraju ziher utakmice na rezultat. 

Ja bih bio presretan da ne primimo gol protiv Ghane. Smatrao bih to velikim uspjehom kao i plasman dalje. Ako i prodjemo dalje, mi necemo daleko. Najvjerojatnije cemo ispasti u prvoj sljedecoj utakmici. Ne vidim kako bi mogli proci Portugal ili Spanjolsku. I to je ok. Ja bas ne padam na floskule da je u knockout fazi sve moguce. Ali ako konacno nadjemo recept za zakljucati obranu, bit cemo tvrdji orah, napraviti zesci otpor.

Vidi cijeli citat


Nerealni smo jer očekujemo da nas ne prebije Panama koja ima čitavih 0 igrača u top 5 liga i to bez par bitnih igrača u prvih 11.

Onaj Cristian Martinez koji je protiv nas izgledao kao Messi igra za ekipu koja je u donjem dijelu izraelske lige, najbolji igrači im igraju u puno slabijim ligama u odnosu na naše igrače, ali evo, mi bi trebali bit sretni jer nismo primili gol protiv takve reprezentacije.

Evo ja ti mogu predložit da umjesto tih 20 minuta pogledaš 2000 minuta Smolčića u Comu i onda to usporediš sa čitavih 90 minuta Jakića u Augsburgu na desnom beku.

Ova "utakmica na rezultat" je podsjetila na onu protiv Albanije, 0 kontrole i visi nam gol svaki napad, ali ovaj put smo se izvukli.

Hrvatska je pokazala i dokazala zadnjih 10 godina da se može nosit sa najjačim ekipama bez problema, pokazala je to i u prvoj utakmici (- prekidi) i slavit 1 bod kao da smo mi neki Curacao ili Haiti je smiješno.

 

 

Igrat će se i dogodine
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.160
danas u 16:32

Stvar Jakića i Smolčića nije u tome tko je bolji. Već u selekciji igrača kada dolazi do rotacije. Jedan i drugi su trebali biti unutra. I isto tako su morali biti već uigrani sa ekipom na svojim pozicijama. A s obzirom da imamo nespremne igrače Gvardiola i Kovačića. 

  • Najnovije
  • Najčitanije