Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
222324
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
danas u 18:19

bobrock je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

bobrock je napisao/la:

Meni je nekoko cudan ovaj kompleks vise vrijednosti koji se provlaci kroz razmisljanja navijaca i forumasa. Kao mi smo neka sila.....

Vidi cijeli citat


Nerealni smo jer očekujemo da nas ne prebije Panama koja ima čitavih 0 igrača u top 5 liga i to bez par bitnih igrača u prvih 11.

Onaj Cristian Martinez koji je protiv nas izgledao kao Messi igra za ekipu koja je u donjem dijelu izraelske lige, najbolji igrači im igraju u puno slabijim ligama u odnosu na naše igrače, ali evo, mi bi trebali bit sretni jer nismo primili gol protiv takve reprezentacije.

Evo ja ti mogu predložit da umjesto tih 20 minuta pogledaš 2000 minuta Smolčića u Comu i onda to usporediš sa čitavih 90 minuta Jakića u Augsburgu na desnom beku.

Ova "utakmica na rezultat" je podsjetila na onu protiv Albanije, 0 kontrole i visi nam gol svaki napad, ali ovaj put smo se izvukli.

Hrvatska je pokazala i dokazala zadnjih 10 godina da se može nosit sa najjačim ekipama bez problema, pokazala je to i u prvoj utakmici (- prekidi) i slavit 1 bod kao da smo mi neki Curacao ili Haiti je smiješno.

 

 

Vidi cijeli citat


Dragi moj prijatelju, ja se ne slazem s tobom. 

Igrom slucaja pogledao sam vise utakmica Coma proslu sezonu. Nije Smolcic uopce bio nesto narocito u 'Walking football' ligi Serie A. Nije imao puno prilike braniti brze prodore po krilu. Timski se Como dobro branio i dobro su igrali posjed lopte. Ali ovdje ne igraju ni Como ni Augsburg. Ovo je sasvim drugi par rukava. Isto tako (ako si dovoljno star) mogli bi se sjetiti Aljose Asanovica i njegovih igara u Napoliju u odnosu na njegove igre reprezentaciji. Nije to isto. Ti slobodno razmisljaj zasto to nije isto. Smolcic je prespor za beka. I kad udje u rastimanu neuigranu ekipu reprezentacije, pobjegne mu igrac za kojeg je direktno odgovoran. To bi protiv Engleza i svih ovih crnih atleta iz nase grupe bilo pogubno. Vidjelo se to u onih 20ak minuta sto sam gore napisao. Ne zelim blatiti momka, mozda decko bude super u buducnosti, ali sad nije na nivou za ovo natjecanje.

Hrvatska je u zadnjih deset godina dokazala i pokazala da moze i primiti 6 golova od Spanjolske, po cetiri od Portugala i Francuske....da moze izgubiti od Madjarske, Slovenije. Da moze ne pobijediti Albaniju, usahlu Italiju.... Uostalom pogledaj nas ukupan omjer s tim velikim reprezentacijama. Jednom smo pobijedili Engleze u zadnjih 10 godina dok su oni nas dobili vise puta. Jednom smo dobili Spanjolce dok su oni nas vise puta. Belgiju izbacili nerijesenim ishodom kao i Brazil. Portugal dobili u za njih nebitnoj utakmici a oni nas razvale skoro svaki put. 

Mi smo bili dobri do prije 4 godine i nakon finala lige nacija mi smo u slobodnom padu. Sad treba prihvatiti novu realnost, takvi smo kakvi smo i treba nas veseliti i pobjeda i cista mreza protiv Paname. Gubili smo mi i od Makedonije koja je isto imala jednog i pol igraca. Pa jbg, Nikola Krstovic iz Atalante i Crne Gore nam je skolovao Sutala i Caletu u Podgorici.... tu smo utakmicu isto mogli izgubiti, ali srecom pa nismo.

Vidi cijeli citat


Jesi ti možda PR iz udruge NH? 

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
danas u 18:41

Hrvatska nije nogometna velesila, jer fali naslov svjetskog prvaka i ako netko želi europskog prvaka. Meni ne pada na pamet Grčku smatrati velesilom iako je osvojila. Ili Dansku.

Mi smo među sljedećim iza velesila među top ekipama. Krećemo se na granici Top 10. Nekad smo unutra, nekad vani.  Samo po sebi je to ograman uspjeh, dokazaju da smo jaki u nogometu i imamo tradiciju sjajnih resultata. Cjeli svijet se čudi koliko smo dobri. 

Koliko smo dobri ovog puta vidjet ćemo sutra. Bod je nam dovoljan. Protiv Paname mi je najveći problem da je igrao Gvardiol. Ono druge nije bilo dobro, ali je bilo uspješno. Mnogo za popravit. Vidjet ćemo da li možemo. Bit će zanimljivo da li će se odigrati sramotni X ili će voditi borba za pobjedu. 

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
danas u 18:45

ja nemam nis protiv da izgubimo i sve 3 utakmice na nekom natjecanju, ali daj da odigramo bez zavezanih ruku i bez pucanja u vlastite noge. Ako nismo kvalitetni, ok nismo...al ova kemijanja i guranja igraca koji ocito nisu u formi (kolko god realno vrhunski bili) je bas nakaradno. Mi smo to mogli samo pretpostaviti, jbte oni treniraju svaki dan i vidi se valjda tko koliko moze...a i kao strucnjaci su, pa bi trebali to moci zakljuciti bolje nego mi svi tu skupa. Na kraju ispada da bi prosjecan clan foruma slozil bolju selekciju, pa i igru od strucnog stozera...meni neshvatljivo. Naravno, karikiram...ali, najgore je to da i nije daleko od istine....

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 796
danas u 19:41

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.276
danas u 19:47

Pa ovaj sastav logican za Dalića, taman je nagura sve koji moraju igrat plus Budimir koji je da gol.

123
...
222324
  • Najnovije
  • Najčitanije