Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
danas u 22:08

Radijator je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nitko ne očekuje medalje na velikim natjecanjima, nerealno je i to što ih imamo 3 je pomalo nadrealno, van svih sportskih postulata

to se nebi trebalo dogoditi ovako maloj državi, a pogotovo ne 3 puta

Vidi cijeli citat


Ne slažem se.

Ne nekoj ovako maloj, ali Hrvatskoj da.

Mi medalju ranije nismo uzeli isključivo zato što nismo postojali.

Jesu li 3 na SP overachievment?

Možda.

ali 0 na Eurima su underachievement. Pa već 1996 smo trebali do finala.

Ukupno 3 je realan uspjeh kad se zbroje svi živi pehovi na Eurima.

Čudimo se ko pura dreku, a najbolji igrač USA, možda i u povijesti države od 350 milijuna stanovnika je 100% etnički Hrvat.

Najbolji igrač u povijesti Švedske je 50% Hrvat

A u Bangladeš i stotine milijuna ljudi u južnoj Aziji koji su totalno ludi za nogometom nisu u stanju jednog za našu klupu stvoriti.

Imamo neviđeni talent i urođeni gen za sport i nogomet i opet ćemo osvojiti neku medalju bilo to za 10 ili 20 godina, svejedno je.

Vidi cijeli citat

nije 100% etnički hrvat, nego je mješavina - baba mu je talijanka iz sicilije, za majku samo piše da je europskog podrijetla.

druga stvar, navodno je modriću rekao da mu je samo putovnica hrvatska, toliko o identifikaciji s hrvatskom ili hrvatstvom.

maradona je bio veći hrvat od pulišića, jer je nazvao kćer dalma po majci (i dalmaciji) dalmi salvadori franco, koja je bila hrvatsko-talijanskog podrijetla.

ostavimo se tih narativa o krvnim zrncima - dražen petroviću je otac etnički serbin, je li on srbin po tome ili je hrvat, kako se i sam izjasnio (isto kao brat aleksandar)? uvijek isto.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
danas u 22:11

Sensation je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

Vidi cijeli citat


Jel to 352?

Ako je 4231 ili 433 tko su krila? Zapravo tko je desno krilo je pitanje. Meni taj skup igraca nema smisla

Vidi cijeli citat


Bati desno vjerovatno.

Nije da to nije igrao u Comu.

Isto tako moze i Perija desno sto igra cijelu sezonu.

Meni cak ok sastav, ako ce stajati u 433 sa Modricem u sredini.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
danas u 22:11

Ciferšlus je napisao/la:

Od svih reprezentacija svijeta, sa kojima je igrala Hrvatska, negativan skor ima sa Spanjolskom 3:2:6

Portugal 1:2:7

Francuska 2:3:7

Engleska 3:2:6

Brazil 0:2:4

Argentina 2:1:3

Njemacka 2:1:5

Vidi cijeli citat

s tim da je njemačka nabila tu prednosti za vrijeme drugog svjetskog rata protiv kvislinške ndh.

nakon 1996. više nisu prismrdili pobjedi protiv hrvatske, a i nju su dobili navlačenjem sundella.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 362
danas u 22:12

Sensation je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

Vidi cijeli citat


Jel to 352?

Ako je 4231 ili 433 tko su krila? Zapravo tko je desno krilo je pitanje. Meni taj skup igraca nema smisla

Vidi cijeli citat


Baturina. Miče Pašalića van i stavlja Sučića na desetku. Baturina kao naš najbolji igrač prvenstva dobiva nagradu toga da ga se miče s pozicije.

Ako se pitate čemu sve ovo muljanje? Zbog Kovačića lol. Koji vjerovatno opet na šesticu.

Al ajde nadam se da su promašili sastav iako su ga pogodili za Panamu.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
danas u 22:13

cameosis je napisao/la:

Radijator je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

nitko ne očekuje medalje na velikim natjecanjima, nerealno je i to što ih imamo 3 je pomalo nadrealno, van svih sportskih postulata

to se nebi trebalo dogoditi ovako maloj državi, a pogotovo ne 3 puta

Vidi cijeli citat


Ne slažem se.

Ne nekoj ovako maloj, ali Hrvatskoj da.

Mi medalju ranije nismo uzeli isključivo zato što nismo postojali.

Jesu li 3 na SP overachievment?

Možda.

ali 0 na Eurima su underachievement. Pa već 1996 smo trebali do finala.

Ukupno 3 je realan uspjeh kad se zbroje svi živi pehovi na Eurima.

Čudimo se ko pura dreku, a najbolji igrač USA, možda i u povijesti države od 350 milijuna stanovnika je 100% etnički Hrvat.

Najbolji igrač u povijesti Švedske je 50% Hrvat

A u Bangladeš i stotine milijuna ljudi u južnoj Aziji koji su totalno ludi za nogometom nisu u stanju jednog za našu klupu stvoriti.

Imamo neviđeni talent i urođeni gen za sport i nogomet i opet ćemo osvojiti neku medalju bilo to za 10 ili 20 godina, svejedno je.

Vidi cijeli citat

nije 100% etnički hrvat, nego je mješavina - baba mu je talijanka iz sicilije, za majku samo piše da je europskog podrijetla.

druga stvar, navodno je modriću rekao da mu je samo putovnica hrvatska, toliko o identifikaciji s hrvatskom ili hrvatstvom.

maradona je bio veći hrvat od pulišića, jer je nazvao kćer dalma po majci (i dalmaciji) dalmi salvadori franco, koja je bila hrvatsko-talijanskog podrijetla.

ostavimo se tih narativa o krvnim zrncima - dražen petroviću je otac etnički serbin, je li on srbin po tome ili je hrvat, kako se i sam izjasnio (isto kao brat aleksandar)? uvijek isto.

Vidi cijeli citat


Točno. Bolje nam je ne baviti se zrncima. Puno naših velikih sportaša nije po zrncima 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
danas u 22:15

Lukkk je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

Vidi cijeli citat


Jel to 352?

Ako je 4231 ili 433 tko su krila? Zapravo tko je desno krilo je pitanje. Meni taj skup igraca nema smisla

Vidi cijeli citat


Bati desno vjerovatno.

Nije da to nije igrao u Comu.

Isto tako moze i Perija desno sto igra cijelu sezonu.

Meni cak ok sastav, ako ce stajati u 433 sa Modricem u sredini.

Vidi cijeli citat


To nije službeni sastav. Ali ne bi bilo prvi put da igramo bez jednog krila, s tim igračem više u sredini. 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
danas u 22:18

nama ako izgubimo mozda prijeti da nismo u top 8 treceplasiranih, tacno?

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
danas u 22:21

narada108 je napisao/la:

nama ako izgubimo mozda prijeti da nismo u top 8 treceplasiranih, tacno?

Vidi cijeli citat


Točno

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
danas u 22:22

narada108 je napisao/la:

nama ako izgubimo mozda prijeti da nismo u top 8 treceplasiranih, tacno?

Vidi cijeli citat

Ako Spanjolska i Egipat dobiju danas onda je to opet moguce. Ako ne, onda jako tesko...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
danas u 22:27

Lox je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

Vidi cijeli citat


Jel to 352?

Ako je 4231 ili 433 tko su krila? Zapravo tko je desno krilo je pitanje. Meni taj skup igraca nema smisla

Vidi cijeli citat


Bati desno vjerovatno.

Nije da to nije igrao u Comu.

Isto tako moze i Perija desno sto igra cijelu sezonu.

Meni cak ok sastav, ako ce stajati u 433 sa Modricem u sredini.

Vidi cijeli citat


To nije službeni sastav. Ali ne bi bilo prvi put da igramo bez jednog krila, s tim igračem više u sredini. 

Vidi cijeli citat

Pa vecinom igramo tako, Krama, Mario Pasalic, Majer, L. Sucic, svi su igrali kod Dalica to lazno desno krilo.

  • Najnovije
  • Najčitanije