Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
jučer u 22:34

Lukkk je napisao/la:

Lox je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - P. Sučić, Modrić, Kovačić - Baturina, Budimir, Perišić

 

24 sata objavljuje da bi ovo trebao biti sastav protiv gane. Ok nema se tu šta komentirati, ako će pobjeda gane rezultirati dalicevu pedalu- podržavam u potpunosti.

Vidi cijeli citat


Jel to 352?

Ako je 4231 ili 433 tko su krila? Zapravo tko je desno krilo je pitanje. Meni taj skup igraca nema smisla

Vidi cijeli citat


Bati desno vjerovatno.

Nije da to nije igrao u Comu.

Isto tako moze i Perija desno sto igra cijelu sezonu.

Meni cak ok sastav, ako ce stajati u 433 sa Modricem u sredini.

Vidi cijeli citat


To nije službeni sastav. Ali ne bi bilo prvi put da igramo bez jednog krila, s tim igračem više u sredini. 

Vidi cijeli citat

Pa vecinom igramo tako, Krama, Mario Pasalic, Majer, L. Sucic, svi su igrali kod Dalica to lazno desno krilo.

Vidi cijeli citat


Toliko se prepao da se sad vraća na prve postavke. Što se radilo na pripremama. Jel se uigravati nešto. Da bi sad na ono od prije par godina, s više manje istim igračima 

Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 362
jučer u 22:34

Može neko nać kad je zadnji put Hrvatska izašla s prvih 11 svih na svojim pozicijama.

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.369
jučer u 22:37

danchy je napisao/la:

narada108 je napisao/la:

nama ako izgubimo mozda prijeti da nismo u top 8 treceplasiranih, tacno?

Vidi cijeli citat

Ako Spanjolska i Egipat dobiju danas onda je to opet moguce. Ako ne, onda jako tesko...

Vidi cijeli citat

Od 4 grupe koje su preostale u tri nam se sve treba poklopiti

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.179
jučer u 22:40

Što se tiče naše reprezentacije, nema mjesta kukanju. Da je stari sistem odgovarala bi nam samo pobjeda sutra, ovako je i bod dovoljan. Eventualan poraz bi trebao značiti smjenu izbornika nakon neprolaska grupe na EP i SP.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.387
jučer u 22:40

Idemounjive je napisao/la:

Može neko nać kad je zadnji put Hrvatska izašla s prvih 11 svih na svojim pozicijama.

Vidi cijeli citat


Vjerojatno kvalifikacije...a neko prvenstvo mislim da Euro 2021 kad je još Rebić igrao. 

Nakon toga nismo godinama igrali sa desnim krilom iako je Dalić imao Perišića i Oršića u primeu. Peri je mogao desno čak i na tom Sp 2022, a Oršić lijevo...

Uglavnom Daliću čim se umirovi neki starter iz veteranske generacije krpa poziciju.

Mandžukića je krpao sa Kramarićem

Rebića tj desno krilo su igrali Mario Pašalić, Kramarić čak i Majer

Defanzivnog veznog nakon Broza su igrali Kovačić i Sučić, čak i Modrić...

Lijevog beka nakon Sose i Barišića igra Gvardiol...

Desnog beka je igrao u onoj utakmici Brekalo, ali i tu je poveo Jakića, a ne Smolčića...

Nije mi jasno zašto ne uzme radije čistu poziciju, često igrači ne povede su ali pari sa onima koje povede, a nisu ta poziciia. 

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
jučer u 22:42

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 840
jučer u 22:46

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat

97 posto, po meni jedino da se svi ozljede,ali i onda vjerujem da bi nesto kemijao, uz komentar kako je Vuskovic nasa buducnost,ali ipak mislim da Jakic to moze bolje odigrat...

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.387
jučer u 22:46

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat


Obilježen je kao krivac za prvu tekmu isko je i druga dokazala da je najmanje kriv.

Ovisno hoće mu Perišić igrati beka, možda i Gvardiol završi na klupi jer nije spreman. Kako stcari trenutno stoje imamo samo tri stopera loja mogu, Šutala, Pongračića i Vuškovića dok su Erlić i DĆC ozljeđeni i nespremni. 

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
jučer u 22:53

Lionheart je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat

97 posto, po meni jedino da se svi ozljede,ali i onda vjerujem da bi nesto kemijao, uz komentar kako je Vuskovic nasa buducnost,ali ipak mislim da Jakic to moze bolje odigrat...

Vidi cijeli citat


Pod pritiskom ga stavio pod pritiskom ga shebao 

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
jučer u 22:54

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat


Nece igrati ni sekunde vj iako ga ja nebi vadia iz prve postave. Ako si krenia u rat sa deckom koji ima 19 godina onda gineš do kraja a ne ovako ubijati mu samopouzdanje

[uredio Tokio - 26. lipnja 2026. u 22:55]
  • Najnovije
  • Najčitanije