qwerty je napisao/la:
Tokio je napisao/la:
qwerty je napisao/la:
Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?
Vidi cijeli citat
Nece igrati ni sekunde vj iako ga ja nebi vadia iz prve postave. Ako si krenia u rat sa deckom koji ima 19 godina onda gineš do kraja a ne ovako ubijati mu samopouzdanje
Vidi cijeli citat
Forum struka dijeli moje mišljenje. Slažem s napisanim od svih. A očito svi dobro poznajemo razmišljanje od izbornika. Zanimljivo kako nitko ne spominje kako je od njega krenuo prvi gol za izjednačenje, ali to nije bitno.
Vidi cijeli citat
Skuhao je mali dvije takve situacije, u jednoj je sam isao pucat ali je htio prebacit loptu sa lijeve na desnu i zakasnio. Ide visoko i dobija duel, jako dobro cita situacije.
Ja se pitam jel ekipa, izbornik, svi navedeni ili nitko nadrkan na marca nakon situacije za 2:0 protiv paname :)