Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
272829
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.369
jučer u 23:30

Kolumbija pa Svicarska kolike bi nam bile sanse proći to dvoje? 

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
jučer u 23:31

MARE1984 je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

Koreja i Škotska su gore od nas. Još dvije, znači da Iran izgubi i da Urugvaj izgubi.

Vidi cijeli citat
Ako se izgubi nije Koreja gora.

Vidi cijeli citat

U pravu si, onda da Uzbeci izvuku x 😁

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.822
jučer u 23:31

qwerty je napisao/la:

Tokio je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat


Nece igrati ni sekunde vj iako ga ja nebi vadia iz prve postave. Ako si krenia u rat sa deckom koji ima 19 godina onda gineš do kraja a ne ovako ubijati mu samopouzdanje

Vidi cijeli citat

Forum struka dijeli moje mišljenje. Slažem s napisanim od svih. A očito svi dobro poznajemo razmišljanje od izbornika. Zanimljivo kako nitko ne spominje kako je od njega krenuo prvi gol za izjednačenje, ali to nije bitno.

Vidi cijeli citat

Skuhao je mali dvije takve situacije, u jednoj je sam isao pucat ali je htio prebacit loptu sa lijeve na desnu i zakasnio. Ide visoko i dobija duel, jako dobro cita situacije.

Ja se pitam jel ekipa, izbornik, svi navedeni ili nitko nadrkan na marca nakon situacije za 2:0 protiv paname :)

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.305
jučer u 23:45

kolko vidim s minimalnim porazom mozemo dalje ako spanjolska dobije urugvaj, austrija alzir (zbog gol razlike) i ako uzbeci pobijedi ili remiziranu s kongom...

how yes no

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
jučer u 23:47

Sensation je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Tokio je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Koliko je vjerojatno da Vušković neće više ni minute odigrati na SP?

Vidi cijeli citat


Nece igrati ni sekunde vj iako ga ja nebi vadia iz prve postave. Ako si krenia u rat sa deckom koji ima 19 godina onda gineš do kraja a ne ovako ubijati mu samopouzdanje

Vidi cijeli citat

Forum struka dijeli moje mišljenje. Slažem s napisanim od svih. A očito svi dobro poznajemo razmišljanje od izbornika. Zanimljivo kako nitko ne spominje kako je od njega krenuo prvi gol za izjednačenje, ali to nije bitno.

Vidi cijeli citat

Skuhao je mali dvije takve situacije, u jednoj je sam isao pucat ali je htio prebacit loptu sa lijeve na desnu i zakasnio. Ide visoko i dobija duel, jako dobro cita situacije.

Ja se pitam jel ekipa, izbornik, svi navedeni ili nitko nadrkan na marca nakon situacije za 2:0 protiv paname :)

Vidi cijeli citat

Bili bi nadrkani na Pasalica2 da nas je taj promašaj koštao. 😅

ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.953
jučer u 23:57

Sa remijem i 4 boda smo sigurni..

Da bi prošli sa 3 boda i minimalnim porazom od 1-0 treba nam da nam se poklope 3 od 4 ishoda:

Skupina G
Pobjede Egipta protiv Irana

Skupina H
Pobjeda Španjolske protiv Urugvaja

Skupina J
Pobjeda Austrije proti Alžira (obje ekipe idu dalje sa remijem)

Skupina G
Da Kongo ne pobjedi Uzbekistan



123
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije