Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:23

ajde dosta

 

ako vam se raspravlja o vjerskim aspektima dalićarija, nastavite negdje drugdje

[uredio ian wright - 27. lipnja 2026. u 09:23]
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.826
danas u 09:23

Ocekujem nekakav pomak, protiv paname jedna od najgorih utakmica, nadam se necem dobrom. Trka, tocna lopta i duel. 

Cekam sastav i slicne sportske informacije, boli me tuki za index i tko je koga..

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.857
danas u 09:27

Poslije Engleza zvezdaš i hrpa medija pokazala prstom jedino u Vuškovića jer je eto on najveća truba koja je obukla hrvatski dres. Čovjek bi pomislio da je išao piti vode kod trećeg i četvrtog gola Engleza.

Nakon Paname medijska idila. Skoro pa sve super. Samo par detalja popraviti i idemo po medalju. 

To što Kovačić, Gvardiol pa čak i Modrić i Perišić rade više štete nego koristi, to nema veze...

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.771
danas u 09:30

Članak indexa je polemika gdje neke stvari stoje, a druge ne. Pogrešno je u Dalicu vidjeti potpuno nesposobnog trenera. Međutim stoji da je Dalic napravio grešku da se 100% oslonio na to da će Gvardiol, Kovacic  i Modric biti spremni za SP. To se mora Dalicu prebacit. On postavlja momčad kao da ne vidi na treningu kakvo je stanje igrača. Otići na SP za stavom moramo cekati Gvardiola je neozbiljni pristup. Nije Gvardiol važniji od sportskog uspjeha. Nakon 45 minuta protiv Paname I Dalic to kuži. Vadi Gvardiola. Vidjeti ćemo da li će Gvardiol opet igrati od početka danas. Po meni bi bila velika greška. Da je Dalic trebao imati bolje alternative poznavajući stanje Gvardiola je nesporno. 

 

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
danas u 09:34

ian wright je napisao/la:

ajde dosta

 

ako vam se raspravlja o vjerskim aspektima dalićarija, nastavite negdje drugdje

Vidi cijeli citat


Gdje kad je sve zaključano 😅

Meni je baš zanimljivo

[uredio Lukass - 27. lipnja 2026. u 09:34]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:36

ja vas stvarno ne razumijem, to jest ne razumijem vaše čuđenje Dalićem

pa nije jučer sjeo na klupu, nego prije DEVET godina. I cijelo vrijeme radi isto, već 100 utakmica ili koliko je već skupio

neki igrači su privilegirani, drugi nisu, jednima je majka, drugima maćeha - i to nije povezano s konkretnom učinkovitošću na terenu

jedne se čeka da zaigraju, pa makar im ostala jedna noga, a druge se otpisuje nakon 16 minuta

[uredio ian wright - 27. lipnja 2026. u 09:42]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:43

večeras očekujem najklasičniju postavu i sa svim senatorima jer nema više zaebancije

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.857
danas u 09:45

ian wright je napisao/la:

ja vas stvarno ne razumijem, to jest ne razumijem vaše čuđenje Dalićem

pa nije jučer sjeo na klupu, nego prije DEVET godina. I cijelo vrijeme radi isto, već 100 utakmica ili koliko je već skupio

neki igrači su privilegirani, drugi nisu, jednima je majka, drugima maćeha - i to nije povezano s konkretnom učinkovitošću na terenu

jedne se čeka da zaigraju, pa makar im ostala jedna noga, a druge se otpisuje nakon 16 minuta

Vidi cijeli citat

I u njegovoj eri najveći su problemi Kalinić, Rebić, Livaja, Vušković... Nastavi niz.

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.857
danas u 09:46

ian wright je napisao/la:

večeras očekujem najklasičniju postavu i sa svim senatorima jer nema više zaebancije

Vidi cijeli citat

Dakle laganih 0-2 uz 2-3 šuta na gol

Petokolonaš
Petokolonaš
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 7
danas u 09:50

Mene uopće ne dira šta izbornik i igrači rade u svoja četiri zida, koje su vjere, nacionalnosti i žive li po pravilima ili mimo dok god za novac koji dobiva(ju) isporučuju rezultate, ne samo u vidu nekakvih medalja već i svih zadaća koje su im u opisu. Činjenica je, međutim, da naš izbornik i njegov stožer,  predugo žive na staroj slavi i oslanjaju se o igrače poput Modrića čiji je prime bio na zalasku još 2018. ali su na mišiće nekako odradili i prebacili normu 2022. No, nakon toga kola idu nizbrdo, a naš izbornik se sam skriva i iza igrača, liga, sustav, vjere, domovine i svega što ima i nema veze s nogometom, kao da to koristi ko dimnu zavjesu od konkretnih pitanja na koja je odgovor uvijek - jel to zato jer sam vjernik?! Sad možemo nastaviti mantru - on ima dvije medalje, pa nek utoča nogomet dok ne spadnemo na rang košarke il rukometa, ili možemo sad djelovat i zatvorit jedan ciklus da bi otpočeo novi. A ove ostale etikete ostavimo politici i društvu.

Ganski rezultati mogu zavarati jer u ovim slabijim utakmicama su im u pravilu falili najbolji igrači. Na ruku nam idu nenogometni faktori poput činjenice da ako Gana bude 2. ili 1. ne može s ponajboljim igračem u Kanadu. No, mi igre nemamo, jedino nalik igri što postoji prikazali smo u prvom poluvremenu protiv Engleza, ali tu bi nas onaj Semenyo silovao kraj nespremnog Gvardiola i starog Perišića. Kumovi u vezi su isto recept za katastrofu. Naši igrači nisu zaboravili igrat ili dodavat se, problem je stožer koji nakon svih silnih priprema i dalje nije uigrao ni izabrao sustav i igrače.  Nitko nije zasićen od mlađih, uvjeravam vas, djeca su samo zbunjena jer veznjake se seli na krila, pa iduću na bek, krila igraju bekove, stoperi  malo bekove, malo krila...Kako neće djelovat ko rakova djeca? Stavi Messija na bek, pa pričaj da nije bio dobar...

  • Najnovije
  • Najčitanije