Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
414243
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.230
danas u 17:35

Sofa je jedno 10 puta već prominila možebitnih prvih 11 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
danas u 17:51

ZB10 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Inace volio bih znati iako nece nitko reci ali volio bih znati tko iz naseg stozera prati Ganu, 

Vidi cijeli citat

Posto Ganci brzo trce Olic je dobio taj zadatak + igrao je u karijeri sa J. Boatengom koji vuce porijeklo iz Gane, dakle sve jasno 👌

Vidi cijeli citat

ako ih je analizirao kao što je »analizirao« panamu, čeka nas (a i igrače) teže mrcvarenje.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 485
danas u 17:51

Ciferšlus je napisao/la:

galico je napisao/la:

Mora da je i ovaj neka teška jugoslavenčina

https://www.tportal.hr/sport/clanak/iskreni-simunic-ne-pamtim-da-smo-bili-tako-losi-20260627

Vidi cijeli citat


 

Najlakse se praviti blesav, ne nije Simunic jugoslovencina i ocigleda je razlika izmjedju kritika na igru i "kritika" na Livnoladu, Gospu i ostale index bojna "kritike".

Vidi cijeli citat

U tom članku na Index-u isto tako prevladavaju nogometne rasprave, a izbornik se sam upleo u neke vannogometne teme te je uspjehe na terenu objašnjavao i vannogometnih silama, da ne upotrijebim i težu riječ ( paranormalnim). Izbornik bi između ostaloga trebao biti politički neutralan, u stvari ne bi se uopće trebao baviti politikom. Isto vrijedi i za reprezentativce. 

Jedino jugoslavensko u svoj toj priči je proglašavanje tog članka jugoslavenskim u maniri jednoumlja tipičnog za to doba. Index je odavno samo click bait portal, sa tu i tamo nekakvim autorskim dijelima vanjskih autora. Matija Babić je odavno prodao portal.  Možda je članak malo bio malograđanski ali izbornik si je za mnoge reakcije stvarno sam dosta kriv.

U demokratskom društvu nema svetih krava, a taj članak je ipak dominantno bio nogometni. 

Ali neka HR danas poluči pozitivan rezultat i neka spasi što se spasiti može. 

Moj dojam je da se i u Modriću prelomilo i to još u svibnju kada je igrao zadnje utakmice za Milan.

https://www.seebiz.eu/sport/modric-blizu-odluke-da-se-umirovi-nakon-svjetskog-prvenstva/331102

Možda bi sada i Dalić neke stvari napravio drugačije sa rosterom, ali sada se treba skrpati s ovim deficitima koje imamo. Što se tiče Gvardiola i Kove nitko ne dvoji da su to igrači za prvih 11 ali je njihovo stanje utrka s vremenom hoće li ili neće dosegnuti zadovoljavajući nivo fizičke spreme. Na Euro 2024 je bila ista priča sa Brozom koji je počeo na nešto ličiti tek u drugom poluvremenu zadnje utakmice. Nedavno se otkrilo da mu se uopće nije igrao Euro 2024.

U budućnosti nam treba što manje ognjištarskih priča.Ne protivim se pričama o zajedništvu ali ne smije to skrenuti u nepotizam.  Unutar neke obitelji vrlo lagano sve krene u smjeru forsiranja vlastite djece. 

 

[uredio galico - 27. lipnja 2026. u 17:53]
water strider
water strider
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 4.229
danas u 17:58

Zašto Gana voli Milovana?

highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.567
danas u 18:01

stari starac je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Inace volio bih znati iako nece nitko reci ali volio bih znati tko iz naseg stozera prati Ganu, ko je snimao i gledao njihovih recimo zadnjih 5 ili 10 utakmica, kakmo igraju sto im je forte gdje su im mane. Ko bi to u nasem strucnom stozeru trebao raditi.

 

Vjerojatno nitko, a ako ne, pitanje je zasto nitko. Ozbiljne sportske momcadi imaju spijune, skaute, kao onaj bosanac sto radi za Svicarsku, zasto mi nemamo ako nemamo, taj segment pripreme.

 

Vidi cijeli citat


Olić ili Ćorluka. Imate izbor.

Osobno se nadam da je Ćorluka. On mi ostavlja dojam da bar nešto kuži.

Vidi cijeli citat


Osobno se nadam - niti jedan! jer, moj dojam je da im je reprezentacija super za ubit dosadu, a takav im je govor tijela bilo kroz treninge, bilo na utakmicama. Ne daj Bože niti jednog. 

Jako ili nikako
damac
damac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 1.072
danas u 18:05

ja bi krenio 4-2-3-1. Livi - Perisic-Gvardiol-Sutalo-Stanisic Sucic-Modric Baturina-Vlasic-Marc Pasalic - Musa

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
danas u 18:12

Modric isto ganja formu, nije na razini milana ove sezone. Necudi zbog ozljede, samo mi zanimljivo da svi crtaju formaciju s njim. Neznam jel to zbog toga sto znaju da mora krenit ili ga zele vidjet od pocetka

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.775
danas u 18:36

Sensation je napisao/la:

Modric isto ganja formu, nije na razini milana ove sezone. Necudi zbog ozljede, samo mi zanimljivo da svi crtaju formaciju s njim. Neznam jel to zbog toga sto znaju da mora krenit ili ga zele vidjet od pocetka

Vidi cijeli citat


Dobro pitanje.

Super je dodao Pasalicu za priliku. Meni bi igrao, jer ima iskustvo, ne možemo početi bez njega i od trojca Gvardiol, Kova, Modric mi se čini najbliži svom normalnom izdanju iz Milana.

Plusevi za nas, dosta je bod, Gana može dobro živjeti porazom. Samo se nadam da Gvardiol ne starta. 

123
...
414243
  • Najnovije
  • Najčitanije