Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
414243
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
danas u 16:47

Ciferšlus je napisao/la:

Inace volio bih znati iako nece nitko reci ali volio bih znati tko iz naseg stozera prati Ganu, 

Vidi cijeli citat

Posto Ganci brzo trce Olic je dobio taj zadatak + igrao je u karijeri sa J. Boatengom koji vuce porijeklo iz Gane, dakle sve jasno 👌

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.855
danas u 16:53

Samo bih dodao još.

Messi je imao ozljedu nedavno, strogo gledano, ni on nije 100% spreman. Zamislimo sad da ga argentinski izbornik nije zvao, jer on zove samo maksimalno spremne igrače. U teoriji, čovjek drži do svojih principa, u praksi i nije baš pametan potez. Isto vrijedi za Jamala i još hrpu igrača.

Najbolje je kad ti imaš toliki izbor spremnih i kvalitetnih igrača da možeš birati, ali u praksi je to uglavnom neostvarivo. Donosiš i odluke koje su dvojbene. Nije nogomet računalna simulacija (barem se nadam da još uvijek nije), pa da se sve može empirijski izmjeriti.

Naravno, nadam se kako nitko neće pomisliti da stavljam sve igrače u razinu Messija, to je bio samo ekstremni primjer.

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.774
danas u 17:03

2021 je nebitna za danas. Odgovornost leži kod Dalica. Nećemo sada preokrenuti stvar tako da Gvardiol sam sebe šalje na travnjak.

Dobro je Ante napisao da postoje metode neovisno o riječima igrača. Ne vjerujem da su korišteni za odluku o igranju Gvardiola. Onda Gvardiola mora vaditi iz igre, pa kaže moramo čekati Gvardiola. Zašto njega moramo čekati? Jer je Dalic odlučio da moramo. Pritisak koji je Dalic stavio na Gvardiolu je ogroman. Meni je to nekorektno kad moraš znati u kakvom je stanju Gvardiol. Lukaku je imao takoder tešku sezonu zbog ozljeda. Garcija ne očekuje od njega da nosi Belgiju. Drugačiji, korektan pristup. 

Vidjet ćemo večeras da li će Dalic i u trećoj tekmi staviti Gvardiola od početka. Bilo bi normalno samo staviti 100% spremne igrače kad se radi o prolazu na SP-u. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 399
danas u 17:08

Stete sto nema Roga i Brekala, pa da se sad Stanisic prebaci lijevo, a jedan od ova dva univerzalca postavi na desnog beka.

Ili da isto pokusa sa probojnim Vlasicem...

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.627
danas u 17:18

Nakon što pobijedimo Ganu 2:0 zaključak svih Dalićomrzaca će biti da Gana nije imala imperativ rezultata jer je htjela biti treća i da nam je pustila.

 

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.538
danas u 17:19

Šta ste se stisli, dobijamo ovo glatko..

Kolinda, Knoll, Turudić, svi su gore jebote, svi su gore..

Forma de vivir
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 963
danas u 17:22

pretkolo rappana je napisao/la:

Šta ste se stisli, dobijamo ovo glatko..

Kolinda, Knoll, Turudić, svi su gore jebote, svi su gore..

Vidi cijeli citat


Jesam negdje procitao da ce kisa? Bit ce opet wet T-shirt natjecanje 😉

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.585
danas u 17:24

ManchaVerde je napisao/la:

pretkolo rappana je napisao/la:

Šta ste se stisli, dobijamo ovo glatko..

Kolinda, Knoll, Turudić, svi su gore jebote, svi su gore..

Vidi cijeli citat


Jesam negdje procitao da ce kisa? Bit ce opet wet T-shirt natjecanje 😉

Vidi cijeli citat

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 239
danas u 17:27

perkut je napisao/la:

Nakon što pobijedimo Ganu 2:0 zaključak svih Dalićomrzaca će biti da Gana nije imala imperativ rezultata jer je htjela biti treća i da nam je pustila.

 

Vidi cijeli citat


Baš me briga šta će iko zaključiti ako mi dobijemo.

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.538
danas u 17:33

Ispravka, svi su dole..😇

I dalje mi nije jasno da su Philly i NY južnije od Hrvatske..🤔

Forma de vivir
123
...
414243
  • Najnovije
  • Najčitanije