stari starac je napisao/la:
adrian je napisao/la:
Dodat ću još da Dalic nije korektan prema Gvardiolu. Traži nešto od njega šta ne može u ovom trenutku. To se ne radi. Naravno, s time je stvorio već krivca za neuspjeh koji se ne zove Dalic. Da je Vušković postao krivac za poraz protiv Engleske je bio isti princip.
Neovisno o krajnem rezultatu nakon SP je vrijeme za novi početak. Dalic i senatori su imali svoje vrijeme, naklon do poda za uspjehe. Vrijeme je onda za novu generaciju igrača pod novom vodstvom. Znam, teško će se dogoditi na klupi, valjda Ola ili Corluka.
Vidi cijeli citat
Dalić nije korektan prema Gvardiolu????
Joško Gvardiol je otišao piti vode dok su Španjolci letili u kontru na EP 2021. i time je jedan od glavnih krivaca za taj poraz. Za takve ili čak i manje greške je Dalić otpisivao druge igrače za vijeke vjekova.
Joško Gvardiol, trenutno, igra debelo ispod razine na koju nas je navikao nakon događaja iz 2021. (opravdano bio je ozbiljno ozlijeđen), a Dalić ga trpi i čeka da proigra. Nema nikakve garancije da će se to dogoditi, daj Bože da ga dočekamo.
I onda Dalić prema njemu nije korektan. Što još mu treba napraviti?
Guardiol je od sina ribara do zvjezde što se tiće repke nestao i zaslužio je sve kritike i ako nastavi da ga se izbaci iz repke volio bi da me netko ispravi ali ja ne pamtim neku njegovu tekmu za repku
[uredio hrusta - 27. lipnja 2026. u 16:16]