Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
464748
...
505152
JaracIzPule
JaracIzPule
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.05.2023.
Poruka: 131
danas u 20:52

Izgleda kao uski 4-2-3-1 koji se u posjedu vjerojatno pretvara u nešto poput 3-2-5 ili 2-3-5. Logika je vjerojatno kontrolirati sredinu, držati loptu, gurati Perišića visoko s pozicije lijevog beka i napadati Ganu kroz ubačaje, poluprostore i druge lopte.

Rizik je da možemo postati preuski i prespori. Ako se Gana postavi kompaktno, mogli bismo opet samo vrtjeti loptu s jedne strane na drugu, bez pravog krila koje može zaprijetiti jedan na jedan. A ako Perišić ode visoko, prostor iza njega može biti jako opasan protiv brzine koju Gana ima.

Dalić je očito spreman igrati na bod, ali bojim se da ćemo ovako opet biti jako predvidljivi. Puno dodavanja kroz sredinu, premalo brzine po bokovima, Budimir čeka ubačaje koji možda neće ni doći, a od Perišića se traži da istovremeno bude i lijevi bek i glavno krilo.

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
danas u 20:56

BlaylockM je napisao/la:

Glupo je Perišić na beka..ima 37, opasan je po gol, bolje možda da je naprijed umjesto Vlasica a da Stanisic ide lijevo Jakic desnog beka...Perišić i Pongracic drže jednu stranu obrane to nije ni za Hnl

Vidi cijeli citat


Da. Ovo je tekma gdje bi Jakic morao igrati. Plus, on se zna nositi u tvrdim duelima. Nije samo brzina nego Gana je oštra i tvrda u dvobojima. 

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 808
danas u 20:56

bobido je napisao/la:

Ne želim zvučati negativno prije nego što je utakmica uopće počela, ali imali smo cijele kvalifikacije i Ligu nacija da pronađemo prvu postavu i definiramo sistem u kojem želimo igrati.

Bilo je dovoljno vremena da se pruži prilika velikom broju igrača te isprobaju različiti sustavi, od 4231 do 3-5-2 i sve ostalo.

Znalo se da su Gvardiol i Kovačić imali ozljede i da se vraćaju, da je Vušković mlad i neiskusan, da su Modrić i Perišić u godinama i da za sve to treba imati plan B. Znalo se i da ćemo igrati protiv jakih reprezentacija koje igraju brzo, ali i protiv slabijih koje će se braniti u bunkeru.

I onda dođe Svjetsko prvenstvo, a mi ne samo da nemamo definiranu prvu postavu, nego ne znamo ni u kojem sustavu želimo igrati. Izgleda kao da je Dalić jučer preuzeo reprezentaciju i prvi put u životu vidi ovih 26 igrača.

Iskreno, želim im svu sreću i nadam se da ćemo danas pobijediti i dogurat što dalje. Ako uspijemo, mislim da će to biti unatoč Daliću, a ne zahvaljujući njemu.

Vidi cijeli citat

Frajer je mogao isprobati tijekom te ln i kval za sp jedno "100" igrača u svakom prozoru. Priej ovog sp Frajer se više brinuo u kakvoj će formi doći starkelja od 40 godina ili Kovačić koji nije igrao 6 mjeseci nogomet, Umjesto nevjerovatne forme Sucica,Baturine,Vuskovica itd..

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
danas u 20:57

bobido je napisao/la:

Ne želim zvučati negativno prije nego što je utakmica uopće počela, ali imali smo cijele kvalifikacije i Ligu nacija da pronađemo prvu postavu i definiramo sistem u kojem želimo igrati.

Bilo je dovoljno vremena da se pruži prilika velikom broju igrača te isprobaju različiti sustavi, od 4231 do 3-5-2 i sve ostalo.

Znalo se da su Gvardiol i Kovačić imali ozljede i da se vraćaju, da je Vušković mlad i neiskusan, da su Modrić i Perišić u godinama i da za sve to treba imati plan B. Znalo se i da ćemo igrati protiv jakih reprezentacija koje igraju brzo, ali i protiv slabijih koje će se braniti u bunkeru.

I onda dođe Svjetsko prvenstvo, a mi ne samo da nemamo definiranu prvu postavu, nego ne znamo ni u kojem sustavu želimo igrati. Izgleda kao da je Dalić jučer preuzeo reprezentaciju i prvi put u životu vidi ovih 26 igrača.

Iskreno, želim im svu sreću i nadam se da ćemo danas pobijediti i dogurat što dalje. Ako uspijemo, mislim da će to biti unatoč Daliću, a ne zahvaljujući njemu.

Vidi cijeli citat


Svaka riječ na mjestu. Potpisujem.

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.414
danas u 20:59

Najbolje bi bilo da stavi Smolcica desno pa da baci Stanisica lijevo i ispred njega Perisica na krilu

E jbg... sam si je napravio problem, sad nek se izvuče iz njega

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.315
danas u 21:16

dobro zakaj vojska nije u studiju nego ovaj trio fantastikus?

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
danas u 21:17

nik je napisao/la:

dobro zakaj vojska nije u studiju nego ovaj trio fantastikus?

Vidi cijeli citat


Gana je postala samostalna tek 1957, pa Vojska nema priča iz davnine za nju

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.223
danas u 21:19

Forum struka pohvalila sastav prije Engleske, mi pukli kao kokice. 

Forum struka kritizira sastav protiv Gane, kao i onaj protiv Paname. 

Zaključak se nameće sam od sebe ..

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.187
danas u 21:27

Što ovi trkeljaju u emisiji, dobro da nekog svećenika nisu zvali u goste... Koje podcjenjivanje Gane.

Kanonik
Kanonik
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2021.
Poruka: 294
danas u 21:29

pasha77 je napisao/la:

Forum struka pohvalila sastav prije Engleske, mi pukli kao kokice. 

Forum struka kritizira sastav protiv Gane, kao i onaj protiv Paname. 

Zaključak se nameće sam od sebe ..

Vidi cijeli citat

Baš! Prvo protiv Engleske je bilo bolje od oba protiv Paname, pa zaključi sam od sebe.

OPG Cibona
123
...
464748
...
505152
  • Najnovije
  • Najčitanije