Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
454647
...
505152
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.251
danas u 20:18

nik je napisao/la:

zanimljivo bude oko 22 ako bude ovakav sastav..ko da bas hoce da ispadnemo 😁

Vidi cijeli citat

Ganjamo 0:0 :D 

 

... imam teoriju, računa na bunker Ganaca. I onda je tu stavio igrače koji su vični malonogometaškim akcijama, koji se snalaze na malom prostoru. Vlašić je s ocem to vježbao čitav život, Petar je dijete asvalta, a Baturina je znalac. Fali im samo Petko.

A Pongračić je in jer je brz. Računa da će kad odemo visoko moći ispratiti napadača. A i tehničar je također.

Perika s beka ubada iz drugog plana.

[uredio Dabrić - 27. lipnja 2026. u 20:31]
Brz i okomit nogomet
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.679
danas u 20:18

Turbodizel je napisao/la:

Loše bi bilo kad bi danas pobjedili i bili drugi. Igrali bi sa Španjolcima 6.srpnja u Arlingtonu na oko 40⁰C 🥵

Vidi cijeli citat


a i izvanzemaljci najavili dolazak s obzirom da su zakasnili na brazil-škotska

I'm not mean, you're just a sissy.
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
danas u 20:28

Ako točno, Gvardiol od 90 minutu preko 45 minuta na klupu. Kakvo dizanje kroz pripreme i turnir! Ajme, potpuni raspad plana. 

Vlasic??? Okay, nadam se da ćemo barem uzeti bod. 

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.737
danas u 20:29

Covjek bi prije osvojio Eurojackpot nego pogodio sastav Hrvatske 

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
danas u 20:30

Vrač nije računao na Vlašića.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 72
danas u 20:32

Glupo je Perišić na beka..ima 37, opasan je po gol, bolje možda da je naprijed umjesto Vlasica a da Stanisic ide lijevo Jakic desnog beka...Perišić i Pongracic drže jednu stranu obrane to nije ni za Hnl

bobido
bobido
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2021.
Poruka: 130
danas u 20:45

Ne želim zvučati negativno prije nego što je utakmica uopće počela, ali imali smo cijele kvalifikacije i Ligu nacija da pronađemo prvu postavu i definiramo sistem u kojem želimo igrati.

Bilo je dovoljno vremena da se pruži prilika velikom broju igrača te isprobaju različiti sustavi, od 4231 do 3-5-2 i sve ostalo.

Znalo se da su Gvardiol i Kovačić imali ozljede i da se vraćaju, da je Vušković mlad i neiskusan, da su Modrić i Perišić u godinama i da za sve to treba imati plan B. Znalo se i da ćemo igrati protiv jakih reprezentacija koje igraju brzo, ali i protiv slabijih koje će se braniti u bunkeru.

I onda dođe Svjetsko prvenstvo, a mi ne samo da nemamo definiranu prvu postavu, nego ne znamo ni u kojem sustavu želimo igrati. Izgleda kao da je Dalić jučer preuzeo reprezentaciju i prvi put u životu vidi ovih 26 igrača.

Iskreno, želim im svu sreću i nadam se da ćemo danas pobijediti i dogurat što dalje. Ako uspijemo, mislim da će to biti unatoč Daliću, a ne zahvaljujući njemu.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
danas u 20:47

BlaylockM je napisao/la:

Perišić i Pongracic drže jednu stranu obrane to nije ni za Hnl

Vidi cijeli citat

Perja i Pongrač su naši najbrži igrači  a kod njih desno krilo igra Semenyo. 

Znači, ima logike.

damac
damac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 1.074
danas u 20:50

bobido je napisao/la:

Ne želim zvučati negativno prije nego što je utakmica uopće počela, ali imali smo cijele kvalifikacije i Ligu nacija da pronađemo prvu postavu i definiramo sistem u kojem želimo igrati.

Bilo je dovoljno vremena da se pruži prilika velikom broju igrača te isprobaju različiti sustavi, od 4231 do 3-5-2 i sve ostalo.

Znalo se da su Gvardiol i Kovačić imali ozljede i da se vraćaju, da je Vušković mlad i neiskusan, da su Modrić i Perišić u godinama i da za sve to treba imati plan B. Znalo se i da ćemo igrati protiv jakih reprezentacija koje igraju brzo, ali i protiv slabijih koje će se braniti u bunkeru.

I onda dođe Svjetsko prvenstvo, a mi ne samo da nemamo definiranu prvu postavu, nego ne znamo ni u kojem sustavu želimo igrati. Izgleda kao da je Dalić jučer preuzeo reprezentaciju i prvi put u životu vidi ovih 26 igrača.

Iskreno, želim im svu sreću i nadam se da ćemo danas pobijediti i dogurat što dalje. Ako uspijemo, mislim da će to biti unatoč Daliću, a ne zahvaljujući njemu.

Vidi cijeli citat

potpuno tocno.. lik je u avionu za Dallas smišljo sta cemo igrat. a imao prilike kroz nikad lakse kvalifikacije i ligu nacija uigrat 5 formacija. i sad bezveze pokusava nabost dobitnu kombinaciju od tekme do tekme

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.831
danas u 20:52

Pa i u 343 protiv kolumbije nije bilo toliko lose, uzmes jednu tekmu i popravis greske. Ili protiv engleske prvih 45min i analiziras zasto su nas pojeli drugo.. moze se, i sto se kadra tice mozemo napravit svakome problem

Zato se i vecina zivcira, daj nam decke koji su fizicki na 100 posto, najbolje i igramo.. ovo je stalno patnja jbg

123
...
454647
...
505152
  • Najnovije
  • Najčitanije