Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
495051
...
575859
all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
danas u 21:51

Hejteri nanjušili krv. Ne možeš komentar nigdje pročitati da nije defetistički. 

Koja nacija. 

damac
damac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 1.074
danas u 21:52

Lukkk je napisao/la:

Nije bitno tko pocne, nego tko zavrsi.

Nova manrta.

 

Vidi cijeli citat

gledo je na Netflixu dokumentarac o Bullsima izgleda. Ne sekirajte se, njemu ce se poslozit da ide u najlaksi dio zdrijeba

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 809
danas u 21:52

all_or_nothing je napisao/la:

Hejteri nanjušili krv. Ne možeš komentar nigdje pročitati da nije defetistički. 

Koja nacija. 

Vidi cijeli citat


A sta se ovdje ima pozitivno pisat?

stanimalo
stanimalo
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 36
danas u 21:53

all_or_nothing je napisao/la:

Hejteri nanjušili krv. Ne možeš komentar nigdje pročitati da nije defetistički. 

Koja nacija. 

Vidi cijeli citat

Teško je biti optimist kad svaku tekmu izlaziš sa drugim sastavom.

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
danas u 21:54

Da utakmica još nije ni počela.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
danas u 21:54

all_or_nothing je napisao/la:

Hejteri nanjušili krv. Ne možeš komentar nigdje pročitati da nije defetistički. 

Koja nacija. 

Vidi cijeli citat

Nemoj tako, ja sam napisao pozitivan komenatar na stranici 48 gore. Mišljenja sam da je taktika dobra za učapit bod i s time prolaz.

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 680
danas u 21:55

Koji god sastav bio dobijamo veceras za sto je kriv infaltino i njegova jurnjava za novcem iako ne znaju di ce ionako s njim. Ako gana ne izgubi mora u kanadu a u kanadu joj nemože najbolji igrač parthey zbog silovanja nije dobio vizu.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.226
danas u 21:56

Postava uopće nije loša. 

 Na jednoj strani Perišić i Baturina. 

Na drugoj Stanišić i Vlašić koji će biti dodatan veznjak. 

Prošlu utakmicu je Stanišić bio nezadovoljan Pašalićevom defanzivom. Tu i nemamo puno opcija, znalo se da će gurati Vlašića ili Maria Pašalića na to "lažno krilo". 

Da se mene pita, ja bih igrao samo sa Modrićem, bez Kove. Spustio bih Petra Sučića niže na Kovino mjesto i stavio gore Fruka/Luku Sučića.

I onda bih Modrića mijenjao Kovačićem kad Luka ostane bez snage.

 

 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.106
danas u 21:57

Nisam hejter, ali sta se tu ima pozitivno napisati ili reci.

 

Dalic kao da lopatom "sirotanovickom" trpa ugalj na lomacu "mrzim Dalica". On ili je potpuno nesposoban ili toliko tvrdoglav da zeli unistiti sve i otici skupa sa senatorima u mirovinu. A mogli su svi otici na vrijeme bez repova, sad ce ih pljuvati i malo i veliko.

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
danas u 21:57

tomicavonbismarck je napisao/la:

Koji god sastav bio dobijamo veceras za sto je kriv infaltino i njegova jurnjava za novcem iako ne znaju di ce ionako s njim. Ako gana ne izgubi mora u kanadu a u kanadu joj nemože najbolji igrač parthey zbog silovanja nije dobio vizu.

Vidi cijeli citat

Ni jedna udruga nije komentirala da igramo protiv optuženih silovatelja.

123
...
495051
...
575859
  • Najnovije
  • Najčitanije