Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
505152
...
727374
Brooklyn
Brooklyn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 3.280
jučer u 22:00

Opet bez beka i krila, klasični Dalić

Baturina povedi nas

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 14
jučer u 22:01

Ciferšlus je napisao/la:

Nisam hejter, ali sta se tu ima pozitivno napisati ili reci.

 

Dalic kao da lopatom "sirotanovickom" trpa ugalj na lomacu "mrzim Dalica". On ili je potpuno nesposoban ili toliko tvrdoglav da zeli unistiti sve i otici skupa sa senatorima u mirovinu. A mogli su svi otici na vrijeme bez repova, sad ce ih pljuvati i malo i veliko.

Vidi cijeli citat

Čovjek slijedi ono što mu je dalo rezultat. Naravno da tome jednom dođe kraj. I svi su sigurni da je to baš večeras. 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
jučer u 22:01

all_or_nothing je napisao/la:

Ni jedna udruga nije komentirala da igramo protiv optuženih silovatelja.

Vidi cijeli citat

Da strašno 😒 ali sad je kasno 😪

Tonto
Tonto
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2022.
Poruka: 385
jučer u 22:04

all_or_nothing je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Nisam hejter, ali sta se tu ima pozitivno napisati ili reci.

 

Dalic kao da lopatom "sirotanovickom" trpa ugalj na lomacu "mrzim Dalica". On ili je potpuno nesposoban ili toliko tvrdoglav da zeli unistiti sve i otici skupa sa senatorima u mirovinu. A mogli su svi otici na vrijeme bez repova, sad ce ih pljuvati i malo i veliko.

Vidi cijeli citat

Čovjek slijedi ono što mu je dalo rezultat. Naravno da tome jednom dođe kraj. I svi su sigurni da je to baš večeras. 

Vidi cijeli citat


Bili su sigurni već gro puta pa se iznenadili.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.109
jučer u 22:05

I sto je onda hejterski napisati da covjek svjesno ide na metak.

 

Otprilike ponasanje vojnika u WWI koji jurisa preko polja na strojnicu Maxim i zna da ce ga pokositi da li na 100om ili 150om metru. Jedino je razlika sto vojnik mora jer mu je zapovjedjeno, Dalic ne mora.

 

 

Bluechaos
Bluechaos
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 21.09.2025.
Poruka: 99
jučer u 22:07

Bruno Marić na HRT-u🤣🤣🤣

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 76
jučer u 22:10

Jel treba hvaliti što su golman, desni bek, desni stoper i Modrić počeli 3 utakmice na istim pozicijama? Ja sam uvijek bio uz njega ali doći na svjetsko ne znati ni formaciju ni približno sastav je bizarno

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.223
jučer u 22:11

Pa može se napisati da smo najjači, da sve gazimo, danas pobjeđujemo i idemo do finala. 

mistik9
mistik9
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 991
jučer u 22:15

Drž gaće sastav i postava. 

ex. Slavonci / DPH Zagreb 100+
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.109
jučer u 22:15

Idemo do finala, bice tesko ali zna Dalic sto radi, veceras ide pobjeda ili sigurni remi, sve je pod kontrolom i samo pozitiva.

 

Mozemo svasta pisati 😀

 

ajd neka sve izdobri, sto drugo pozeljeti

123
...
505152
...
727374
  • Najnovije
  • Najčitanije