Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
515253
...
575859
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.641
danas u 22:15

Gvardiol mora bit na klupi ako je Perišić bek, jer ga samo on može zamijenit.

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
danas u 22:16

Lox je napisao/la:

Pa može se napisati da smo najjači, da sve gazimo, danas pobjeđujemo i idemo do finala. 

Vidi cijeli citat

Može se napisati i da imamo hrpu problema ali da smo tada najjači. Možemo i kuditi da se pola problema moglo riješiti prije svjetskog a nije.

Ali glupo je svaku tekmu najavljivati propast. I tako godinama.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.217
danas u 22:16

Čudo od sastava. Sad i nikad više. Rekoh, bunker i na kontre

[uredio Lox - 27. lipnja 2026. u 22:18]
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.316
danas u 22:18

odlicna postava, jako sam optimistican...ovo je najbolje kaj imamo, siguran sam da budu svi dali svoj maximum. Gance gazimo ko plitak potok...

 

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Fantasticno123
Fantasticno123
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.03.2023.
Poruka: 186
danas u 22:22

Nitko u Hrvatskoj ne bi izveo ovakav sastav osim Dalića

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.106
danas u 22:24

Sastav kao sastav, nitko ne zna koji je danas dobar sastav, igramo ko ojebine nikome se nametnuti ne mozemo, ne trci se nema sigurnosti, zadnja linija suplja ko ementaler, nagadja se jel problem do postave taktike ili starosti igraca, ne rade se injekcije mladosti i kvaliteta energije pod nekim suludim izgovorima obitelji, sustava, senatora, "nije izborio SP", "ima jesen i liga nacija", na kraju se roster suzio na lazna krila lazne bekove i nekoliko neupotrebljivih igraca odnosno Dalic vodio ljude koje ne misli koristiti. 

U redu, ne koriste se svi, ali ako nista ne funkcionira onda postoji razlog zasto vodis 26 igraca, da ubacis druge. Niti se na pripremama bilo sto uradilo, sve neke stare zasluge, mora ovaj mora onaj, koga da izbacim? ne moze ovo ne smije ono. 

Ali moze iz greske u gresku, radis sve isto i cekas da bude bolje. Zamisli udaras se cekicem u glavu u nadi da jednom nece boliti.

 

Ne znam, ja sam pesimist ali totalni. Pa vidjecemo, neka me veceras demantiraju i sokiraju fantasticnom igrom. Rado cu reci "ja sam glup".

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.272
danas u 22:24

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.641
danas u 22:24

qwerty je napisao/la:

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Vidi cijeli citat

Vpn i hrti

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.272
danas u 22:25

Cholo je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Vidi cijeli citat

Vpn i hrti

Vidi cijeli citat

To sam zaboravio naglasit da to nije opcija. Ovo sve sto sam pronasao ne radi baš.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.226
danas u 22:26

Vlašić kao introvert krilo ide niz dlaku Modriću koji više ne može. Treba nam što više veznjaka koji će trčati za njega. 

Jebiga, možda sam lud, ali ja vjerujem da u Luki još ima ulja.

123
...
515253
...
575859
  • Najnovije
  • Najčitanije