Sastav kao sastav, nitko ne zna koji je danas dobar sastav, igramo ko ojebine nikome se nametnuti ne mozemo, ne trci se nema sigurnosti, zadnja linija suplja ko ementaler, nagadja se jel problem do postave taktike ili starosti igraca, ne rade se injekcije mladosti i kvaliteta energije pod nekim suludim izgovorima obitelji, sustava, senatora, "nije izborio SP", "ima jesen i liga nacija", na kraju se roster suzio na lazna krila lazne bekove i nekoliko neupotrebljivih igraca odnosno Dalic vodio ljude koje ne misli koristiti.
U redu, ne koriste se svi, ali ako nista ne funkcionira onda postoji razlog zasto vodis 26 igraca, da ubacis druge. Niti se na pripremama bilo sto uradilo, sve neke stare zasluge, mora ovaj mora onaj, koga da izbacim? ne moze ovo ne smije ono.
Ali moze iz greske u gresku, radis sve isto i cekas da bude bolje. Zamisli udaras se cekicem u glavu u nadi da jednom nece boliti.
Ne znam, ja sam pesimist ali totalni. Pa vidjecemo, neka me veceras demantiraju i sokiraju fantasticnom igrom. Rado cu reci "ja sam glup".