Hrvatska-Gana 2:1

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.741
jučer u 23:50

Lako sto mi vodimo, ali Englezi da ne vode e toje vec za raspravu

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.379
jučer u 23:50

Vlašić iznenađujuće dobar na desnom krilu i to usprkos činjenici da ga Stanišić potpuno ignorira čitavo poluvrijeme iz nekog razloga. Uopće ne gleda u njega automatski vraća loptu nazad..

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.240
jučer u 23:51

Bati i Pero tandem za idućih 10 god

Kakve klase

 

Inače jako dobra Hrv i libo me racku je li se Gani igra ili ne !

[uredio LazialZD - 27. lipnja 2026. u 23:53]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.234
jučer u 23:51

Kakav nam je put ako braća Panamci izdrže?

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
jučer u 23:51

Ganci mogu više napasti mi se možemo više braniti. Sve pet

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
jučer u 23:52

Očekiva san tragediju a ovo je jako dobro za sad. Nastavit ovako i da Panama uzme bod

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
jučer u 23:52

Puštali ne puštali bolje nego ranije

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
jučer u 23:52

Igramo pametno do sada. Samo nastavit tako.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
jučer u 23:52

pasha77 je napisao/la:

Kakav nam je put ako braća Panamci izdrže?

Vidi cijeli citat


netko od trećeplasiranih, pa stare mušterije Meksiko/Brazil/Norveška 

[uredio ian wright - 27. lipnja 2026. u 23:54]
Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.070
jučer u 23:52

Willy Wonka je napisao/la:

Lako sto mi vodimo, ali Englezi da ne vode e toje vec za raspravu

Vidi cijeli citat

Najgore mi je što smo ih mi učinili da izgledaju kao jedni od favorita. Iduće dvije su nastavili gdje je Southgate stao.

[uredio Yakov - 27. lipnja 2026. u 23:53]
  • Najnovije
  • Najčitanije