Hrvatska-Gana 2:1

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 00:04

CROphantom93 je napisao/la:

Gledajte ovu kameru iza gola i recite mi dal vi stvarno mislite da se golman baš potrudio obraniti ono Sučiću?

Mislim moguće je da sam ja lud, ali golman NK Zagorca bi bolje reagirao

Vidi cijeli citat


 

Cekao je blok ali dvojica su promasili loptu, jednom je kroz noge prosla. A Pero ima strasan sut sa ove pozicije, nista cudno.

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.937
danas u 00:04

Bulevar je napisao/la:

Ovo je najzajebanija skupina prvenstva. Panama jako, jako nezgodna momcad. Nitko ih bas nije nadigrao

Vidi cijeli citat

Bas to. Brutalno podcijenjena ekipa.

Miriše na titule
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
danas u 00:04

CROphantom93 je napisao/la:

Gledajte ovu kameru iza gola i recite mi dal vi stvarno mislite da se golman baš potrudio obraniti ono Sučiću?

Mislim moguće je da sam ja lud, ali golman NK Zagorca bi bolje reagirao

Vidi cijeli citat

Brani u ganskoj ligi, a i stoperi prošla kroz noge nezgodno je bilo.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 00:05

Da na kraju ispada da je u ovoj skupini najenergicniji nogomet igrala Panama, koja ispada.

 

NEsto kao i Turci, oni su nadigrali protivnike i otisli kuci.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
danas u 00:05

Englezi su počeli 2 minute prije nas

Sve pod kontrolom imamo

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
danas u 00:05

Cholo je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

Gledajte ovu kameru iza gola i recite mi dal vi stvarno mislite da se golman baš potrudio obraniti ono Sučiću?

Mislim moguće je da sam ja lud, ali golman NK Zagorca bi bolje reagirao

Vidi cijeli citat

Brani u ganskoj ligi, a i stoperi prošla kroz noge nezgodno je bilo.

Vidi cijeli citat

Ma ok, prošla je kroz noge, ali reakcija, brate mili, da neko zivi od golmanske place bas tako reagira.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
danas u 00:06

znaci nije dobro ako smo prvi jer mexico i brazil, nije dobro ako smo drugi jer por/kol, pa esp...a ako smo 3. opet por/kol...

znaci nis nam ne pase, onda bolje da popusimo i idemo doma da se ne patimo...jbte koje mentalne akrobacije covjek moze procitati

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.441
danas u 00:08

Opet nisu spremni za izmjene

Krele Visoki
Krele Visoki
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.08.2025.
Poruka: 16
danas u 00:08

na koga idemo ako budemo prvi?

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
danas u 00:10

Krele Visoki je napisao/la:

na koga idemo ako budemo prvi?

 

Vidi cijeli citat


Bitno ko lanjski snijeg 

  • Najnovije
  • Najčitanije