Hrvatska-Gana 2:1

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.429
danas u 00:26

Engleska 2:0

1. mjesto otpada iz kombinacije

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
danas u 00:27
CROphantom93 je napisao/la:

Kako ce nas neko masakrirati u iducim fazama, to ce bit tragedija.

Ko god se sjeti malo krenuti igrati moze nam složiti šansu ko iz picke

Vidi cijeli citat


Bojim se i pomislit šta bi nam Mbappe i društvo napravili.
SLAVA UKRAJINI!
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.748
danas u 00:28

Mi ovdje ako pobijedimo mozemo odmah ponijeti titulu najgluplje reprezentacije 

agramer88
agramer88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 2.572
danas u 00:28

autogol u 95-oj

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.139
danas u 00:29

E moj Kova 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
danas u 00:29

Willy Wonka je napisao/la:

Mi ovdje ako pobijedimo mozemo odmah ponijeti titulu najgluplje reprezentacije 

Vidi cijeli citat


Naporni ste

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.327
danas u 00:29

Je kužim, jel bolje biti 2. ili 3.?

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.429
danas u 00:30

Treba staviti Fruka i Moru, Gani poklonimo gol i "okrivimo" 25. i 26. igrača

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.538
danas u 00:30

Nije bilo realno očekivati da će Panama izdržati, nisu Englezi baš takve trube da propuste priliku za 1. mjesto.

Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.631
danas u 00:30

kovačić tetkica

  • Najnovije
  • Najčitanije