Nije samo prebacit igrača već uklopit.
Kod nas je problem što stalno rotiramo igrače i pozicije. Kažu da u modernom sportu svi igraju sve, a kod nas svi sve i nitko ništa
Kvalificiramo se sa četiri u obrani, standardni Ćaleta i Šutalo na stoperima. Dođe prvenstvo baciš na tri iza i Vuškovića.
Baturina nije dobio poziv do ožujka, sad je najbolji igrač. Vodiš Moru i Jakića toliko da vodiš, Dalić očigledno ne voli zadnje vezne i to bez zezancije.
Badelja je šikaniral, Miki je rekso da ga nitko nije ni nazvao i da se nakon toga povukao. Badelj je u reprezentaciji bio 11 godina, 300+ nastupa u ligama petica i kapetan tri talijsnska pevoligaša. Nakon toga nije zvao ni Badelja niti Mišića tada u top formi, a Broz je igrao sa rizikom ozljede hamstringss. Ako se sjećate ptotiv Austrije je Majer igrao tu poziciju...
Sad mu je Mišić prestar, imaš Kovu van forme, Modrić u godinama, a na Moru i Jakića ne računaš. Eee da, Nejašmić koji je najbolji defanzivni Nizozemske lige nije ni bio u nikakvim kombinacijama.
I onda se mi pitamo zašto nam curi u sredini....
Da se Brozović javio dva dana pred turnir dobio bi mjesto.