Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
8910
...
242526
winner007
winner007
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2011.
Poruka: 114
24. lipnja 2026. u 21:52

Znas sta je jos gore. Igras kvalifikacije za SP cca 2 godine i onda dode svjetsko prvenstvo ,a ti ne znas tko ti je prvih 11 niti koju formaciju zelis igrati! 

“Winning isn't everything, it's the only thing.”
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.973
24. lipnja 2026. u 21:53

to je sve dio plana. 4D šah

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 21:54

Ja sam napisao kao memorijalni turnir u Otoccu, a netko spomenu KUD Slavonski pleter na turneji po Kanadi

 

Tako nekako izgledamo, izgleda je bitno samo da Luka odradi 200 utakmicu, da se podijele plakete i ode na pivu

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
24. lipnja 2026. u 21:56

ian wright je napisao/la:

to je sve dio plana. 4D šah

Vidi cijeli citat

👍😂😂😂

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.535
24. lipnja 2026. u 22:03

CROphantom93 je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

HRT je ovaj in memoriam Modriću mogo odraditi nakon svjetskog ili bar kad ispadnemo...

Mislim sto je previse, previše je, igramo tekmu za prolaz za 3 dana, ovi trabunjaju pola sata o Modricevih 200 utakmica, oce u Real ili HNS, dajte odjebite više.

 

Snimite mu 5 dokumentaraca kad završi karijeru, zaslužio je, ali ono, time and place rekli bi Ameri.

Vidi cijeli citat

To i je najveci problem, nema fokusa, nema gladi za nekim rezultatom.

Obiljezavaju se utakmice, odaju se priznanja, zivi se na staroj slavi, ne smije se pisnuti protiv senatora.

Nadam se oprostaju i izbornika i Modrica nakon prvenstva, ne zelim ga zasad ni u stozeru.

Treba okrenuti novu stranicu.

 

Vidi cijeli citat

Ma meni ovo postaje bolesno, jebote usred turnira si, a ovi to tretiraju ko oprostajnu turneju Rolling Stonesa.

Također jedva cekam da odu i jedan i drugi, ovo fakat prelazi u ozbiljan kult ličnosti. Najbolje da ugasimo reprezentaciju kad Modric ode jbt

Vidi cijeli citat

takav je cijeli sportski sistem nažalost, tako se vrti i zgrće novac. naši su se u to uklopili, ali nisu jedini. kod španjolaca, sjedinjenodržavljana, francuza, meksikanac i kolumbijaca (kako mi padne prijenos) stalno modrić ovo, modrić ono. ponekad se spomenu još dva-tri igrača, ali onako usput. današnji mainstream sportski prijenosi i diskusije se vrte oko kulta ličnosti.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
24. lipnja 2026. u 22:41

hakler je napisao/la:

Fifa je za glavnog suca utakmice u Philadelphiji odredila Kanađanina Drewa Fischera.

 

Vidi cijeli citat

Samo da mu dečko nije iz Gane.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
24. lipnja 2026. u 23:03

https://x.com/sinovi_domovine/status/2069881531863105572?s=46

 

e jebiga sad

zadnja dva SP smo barem polufinale čekali

I'm not mean, you're just a sissy.
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
24. lipnja 2026. u 23:23

pasha77 je napisao/la:

Ne bi nama Smola puno pomogao. Po desnoj strani ne curi, a Stanišić je prema naprijed korektan. 

Smolčić je prvenstveno defanzivno orijentiran bek. 

Da se razumijemo, trebao je biti pozvan, ali ne bi on promijenio geometriju i strukturu naše igre.

Samo bi morali eksperimentirati i stavljati Stanišića koji je desni stoper ili desni bek, na lijevog beka.

To je eksperiment kao ovaj što radimo sa Gvardiolom na beku.

Vidi cijeli citat


Zasto imas potrebu komentirati stvari u koje se ne kuzis? Stanisic cesce igra lijevo nego desno u Bayernu, kakav crni eksperiment?

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.382
jučer u 00:15

Nije samo prebacit igrača već uklopit.

Kod nas je problem što stalno rotiramo igrače i pozicije. Kažu da u modernom sportu svi igraju sve, a kod nas svi sve i nitko ništa 

Kvalificiramo se sa četiri u obrani, standardni Ćaleta i Šutalo na stoperima. Dođe prvenstvo baciš na tri iza i Vuškovića.

Baturina nije dobio poziv do ožujka, sad je najbolji igrač. Vodiš Moru i Jakića toliko da vodiš, Dalić očigledno ne voli zadnje vezne i to bez zezancije.

Badelja je šikaniral, Miki je rekso da ga nitko nije ni nazvao i da se nakon toga povukao. Badelj je u reprezentaciji bio 11 godina, 300+ nastupa u ligama petica i kapetan tri talijsnska pevoligaša. Nakon toga nije zvao ni Badelja niti Mišića tada u top formi, a Broz je igrao sa rizikom ozljede hamstringss. Ako se sjećate ptotiv Austrije je Majer igrao tu poziciju...

Sad mu je Mišić prestar, imaš Kovu van forme, Modrić u godinama, a na Moru i Jakića ne računaš. Eee da, Nejašmić koji je najbolji defanzivni Nizozemske lige nije ni bio u nikakvim kombinacijama.

I onda se mi pitamo zašto nam curi u sredini....

Da se Brozović javio dva dana pred turnir dobio bi mjesto. 

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.367
jučer u 02:08

Škotska je vec iza nas ako izgubimo od Gane (ne smijemo izgubit 3 razlike)

Jos tri grupe

 

123
...
8910
...
242526
  • Najnovije
  • Najčitanije