Hrvatska-Gana 2:1

Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
danas u 00:44
Vlajo goooooool!!!
SLAVA UKRAJINI!
faky
faky
Mali dioničar
Pristupio: 27.08.2009.
Poruka: 8.139
danas u 00:44

da da Vlašiiiiić

Kad smo u napasti samo nas Riječ Božja može osloboditi. (Papa Franjo).
Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 328
danas u 00:44

Tomica Ivkovic na aparatima,bravo Niksi!!

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 643
danas u 00:44

Špricaj Vlašiću

Bilićev sin
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
danas u 00:44

a3M je napisao/la:

Vadi vlasica. Ničemu više ne služi. 

 

Vidi cijeli citat

imas potpuno pravo

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.327
danas u 00:44

A još prije minutu cijeli forum ga tjerao van, sad može vam  hehe😉

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 00:44

Jesmo se usrali

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.138
danas u 00:44

Vlasiiiiic !

Opet golman pusta

Revolucija i giljotina !
Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.959
danas u 00:44

Smeta taj Vlašić mnogima, ali čudo važnih golova zabio je za HR.

Kontra-Mundi
Kontra-Mundi
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2025.
Poruka: 199
danas u 00:44

Bravo Nikola! Posrao se u usta hejterima na forumu

  • Najnovije
  • Najčitanije