Hrvatska-Gana 2:1

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.649
danas u 00:45

Bravo, bravo

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
danas u 00:45

a3M je napisao/la:

Vadi vlasica. Ničemu više ne služi. 

 

Vidi cijeli citat


Bravo izbornice. 😂

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.384
danas u 00:45

Bravo Vlajo 🫶🥳

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 825
danas u 00:45

Jesmo mi ovo zabili iz kornera, molim?

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 00:45

a3M je napisao/la:

Vadi vlasica. Ničemu više ne služi. 

 

Vidi cijeli citat

;)

Brz i okomit nogomet
Prodigy
Prodigy
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 996
danas u 00:45

Daaa, jebes kalkulacije. Bravo Nikola

Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.113
danas u 00:46

Bez obzira na gol, Vlašić je naš najbolji igrač večeras. Daleko.

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
danas u 00:46

Eldorado_10 je napisao/la:

Smeta taj Vlašić mnogima, ali čudo važnih golova zabio je za HR.

Vidi cijeli citat


Smeta kao i Vusković

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.331
danas u 00:46

ni trenutka nisam dvojio u modricev korner i vlasicevu glavu....

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.384
danas u 00:46

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Jesmo mi ovo zabili iz kornera, molim?

Vidi cijeli citat

Da da 🥹🫡🇭🇷

  • Najnovije
  • Najčitanije