Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
24. lipnja 2026. u 07:21

Ako je Dalić u kvalifikacijam u Češkoj igrao na x, onda će i protiv Gane. Igramo zadnji dan i znati ćemo jel nam bod dovoljan i na koga bi mogli ići kao trećeplasirani. X ko kuća

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.303
24. lipnja 2026. u 07:26

a mozda budu ganci lovili gol razliku za prvo mjesto u skupini

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
24. lipnja 2026. u 07:29

Stefan Reuter je napisao/la:

madmax17 je napisao/la:

Koja komunjarska zastava 😬

Vidi cijeli citat

Di ćeš veću motivaciju. 

Vidi cijeli citat


O čemu vas dvojica drobite....strašno.

Gana se pokazala kao čvrsta i organizirana. Po trenutnoj formi bod bi nam bio ko kuća i siguran prolaz dalje

[uredio Kecbaia - 24. lipnja 2026. u 07:32]
greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
24. lipnja 2026. u 07:35

Navijam za x, minimalni poraz isto je ok.

Zato bi volio vidjeti zamijene da krenu. KnockOut faza je brzo nakon zadnje tekme grupe i malo odmora starterima bi bilo dobrodošlo.

Modrić, Kovačić i Gvardiol da dobe osjetnu minutažu radi pokušaja povratka u formu, ali Jakić umjesto Stanišića, Vlašić umjesto Baturine, Kramarić umjesto Perišića, Moro umjesto Sučića - to su igrači kojima bi predah dobro došao. DCC nešto minuta ako je u stanju da se vidi može li išta. Vusko i Erlic starteri.

Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
24. lipnja 2026. u 07:38

Nećemo znati na koga idemo ako budemo treći jer iza nas igraju Kolumbija-Portugal

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
24. lipnja 2026. u 07:39

pustit će Gana bod starim nesvrstanim prijateljima 

Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 49
24. lipnja 2026. u 07:41

Kecbaia je napisao/la:

Stefan Reuter je napisao/la:

madmax17 je napisao/la:

Koja komunjarska zastava 😬

Vidi cijeli citat

Di ćeš veću motivaciju. 

Vidi cijeli citat


O čemu vas dvojica drobite....strašno.

Gana se pokazala kao čvrsta i organizirana. Po trenutnoj formi bod bi nam bio ko kuća i siguran prolaz dalje

Vidi cijeli citat


Ne treba uzet sve doslovno.

 

Što se tiče zadnjeg kola, glupo što grupa K igra iza nas. 

EUgenije
EUgenije
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.12.2010.
Poruka: 2.589
24. lipnja 2026. u 07:41

Od danasnjih utakmica nama odgovara slijedece:

Grupa A Meksiko-Ceska i J.Koreja-JAR ne smiju dobiti ni Cesi ni JAR

Grupa B BiH-Katar X

Grupa C Brazil-Skotska cim uvjerljivija pobjeda Brazila. Pomaze nam pobjeda od bar 2 razlike a ako bude i visa tim bolje.

Uzivajte u kalkulacijama🤣

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
24. lipnja 2026. u 07:45

frano1982 je napisao/la:

Nećemo znati na koga idemo ako budemo treći jer iza nas igraju Kolumbija-Portugal

Vidi cijeli citat

ne znamo ni kao drugoplasirani na koga idemo jer upravo su kolumbija ili portugal drugoplasirani iz skupine s kojom se križamo

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
24. lipnja 2026. u 07:49

Ja bih ove trećeplasirane izvlačenjem razbacao po kosturu (ili ih po učinku slao na pojedine pozicije), a ne da se unaprijed zna njihov put. Ovo ostavlja dosta prostora za kalkulacije.

Ali, i kad su samo dva prolazila, bilo je kalkulacija u zadnjem kolu, to se ne može izbjeći. Oni koji igraju zadnji jednostavno imaju tu prednost.

  • Najnovije
  • Najčitanije