Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
567
...
222324
BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 63
24. lipnja 2026. u 16:22

AdamMalysz je napisao/la:

Smije li ijedan novinar postaviti pitanje zasto 12 stopera i 17 veznjaka, a ne Smolcic koji je bek u ponajboljoj momcadi talijanske lige?

Vidi cijeli citat

Zato što nije bivši Dinamovac ili Hajdukovac ili bar Dalmatinac pa je opcenacionalna histerija njegovim izvedbama nepostojeća.  Mislim Erlicu poštovanje ali u momčadi klase ovog Coma ne bi igrao ni za milijun godina..jedna od većih nepravdi čisto za njega osobno da nema ovo svjetsku u cv-u. Zamislimo da je Juranovic, Bradaric, Sosa...

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
24. lipnja 2026. u 16:31

Stalno se ponavlja kako smo stara ekipa. Nismo stara ekipa, nego imamo nekoliko starijih igrača. To nije ništa neobično niti mora bit  veliki problem.

Problem je što Dalić forsira ili prevelik broj starih igrača u prvih 11 ili uparuje starog igrača s drugim starim ili nespremnim igračem.

Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
24. lipnja 2026. u 16:36

BlaylockM je napisao/la:

Zato što nije bivši Dinamovac ili Hajdukovac ili bar Dalmatinac pa je opcenacionalna histerija njegovim izvedbama nepostojeća.  Mislim Erlicu poštovanje ali u momčadi klase ovog Coma ne bi igrao ni za milijun godina..jedna od većih nepravdi čisto za njega osobno da nema ovo svjetsku u cv-u. Zamislimo da je Juranovic, Bradaric, Sosa...

Vidi cijeli citat
Smolcic je trebao bit nominiran, slazem se. Sosa je propao ko kauc, ne igra skoro u Palace-u. Juranovic, nazalost, takoder skuplja sitnu minutazu u Unionu. Bradaric je bio veci dio sezone standardan, od 4. mjeseca takoder vrlo mala minutaza. Neznam zasto. Njega se takoder trebalo voditi na SP. 

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
24. lipnja 2026. u 16:41

Da Vušković ne zna igrati sa 4 u liniji je najveća glupost izrećena u zadnje vrijeme. 

Dečko kojem je prirodna pozicija stoper i jedan od najskupljih igrača svojih godina

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
24. lipnja 2026. u 17:03

Vušković će na ovom turniru opet zaigrat samo ako budemo vodili 3-0 protiv Gane ili ako budemo od nekoga gubili pa ga Dalić uvede naprijed za skok u završnici utakmice.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
24. lipnja 2026. u 17:26

alkatraz je napisao/la:

Da Vušković ne zna igrati sa 4 u liniji je najveća glupost izrećena u zadnje vrijeme. 

Dečko kojem je prirodna pozicija stoper i jedan od najskupljih igrača svojih godina

Vidi cijeli citat


Samo je Cubarsi skuplji od njega, u njegovoj generaciji.

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
24. lipnja 2026. u 17:52

Nemojte biti podcijenjeni, a ni precijenjeni. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 22:38]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.462
24. lipnja 2026. u 18:07

AdamMalysz je napisao/la:

Smije li ijedan novinar postaviti pitanje zasto 12 stopera i 17 veznjaka, a ne Smolcic koji je bek u ponajboljoj momcadi talijanske lige?

Vidi cijeli citat

Pa cekaj malo, kad je izasao popis ovdje je bio skoro konzensus kako je to najbolji popis u povijesti.

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
24. lipnja 2026. u 18:22

Plan je bio dignit gvardiola kroz utakmice, ali i kovacica. Kova se mozda i digao donekle ali jebeno nemogu reci koliko jer nije imao sucica kraj sebe. Vidim par rjesenja, kova i modric nikako zajedno ali obvezno sa sucicem na terenu. Baturina lijevo ili na desetki. Lijevog beka krpat sa perisicem ili prebacit stanisica pa desno jakic. Stoperi su mi enigma, vjerovatno erlic i sutalo najbolji pick trenutno iako je meni mali vusko bas ono sto nam treba. Mali iskace visoko i pravi faul, bas tamo gdje smo i protiv paname visili. Napadaci su mi ok, nadam se da masina perisic jos ima snage u nogama.  Krama ima ono nesto sto nam fali, ojacava nam vezu ali ga ima duboko i u meduprostoru. Neznam jel ima smisla dodati sucicu i kova/modricu jos jednog sljakera na terenu i rasteretiti sve, jakica ili moru recimo ako vidimo da visimo kao proslu.

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
24. lipnja 2026. u 18:41

Sudbina uvijek nadvlada logiku. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 22:36]
123
...
567
...
222324
  • Najnovije
  • Najčitanije