Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
121314
...
192021
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
jučer u 23:47

Nemamo nikoga na beku jer genijalac nije nikoga poveo.

Kovacic sesticu ne moze igrati na vrhunskoj razini, ni sad ni nikad jer on to nije nikada ni bio. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 360
jučer u 23:49

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok. Nije on kriv što ga se stavlja od prve minute.

[uredio Idemounjive - 25. lipnja 2026. u 23:54]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
jučer u 23:51

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
jučer u 23:53

Pa nama je bitno proci skupinu, a kasnije ce nam taktika ionako biti kao i uvijek do sad pod Dalicem - uspavati protivnika, dovesti utakmicu u penale i pustiti Livakovica da zavrsi posao.

Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 360
jučer u 23:59

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

JaracIzPule
JaracIzPule
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.05.2023.
Poruka: 130
danas u 00:01

Iskreno se nadam da će protiv Gane obje momčadi stajati nisko. Oni su već prošli dalje, pa zašto bi riskirali gol razliku? Ali da sam na njihovom mjestu, gledao bih nas kao momčad koja se ne zna braniti, prespora je za kontre i djeluje potpuno pogubljeno. Zato bi im najviše smisla imalo stisnuti nas visoko. Ovo bi mogao biti debakl ako ne budemo kompaktni. Ne veselim se suboti.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:03

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:04

pasha77 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Meni nije jasno kako ne vidite da Gvardiol i Kovačić nisu spremni. Daleko najgori na terenu u ove 2 utakmice. Ne jer ne znaju ili nemaju kvalitetu nego jer još uvijek ne mogu pružiti maksimum. 

Vidi cijeli citat


Ja sam to pisao prije dva mjeseca, da oni ne mogu uhvatiti potrebnu formu. 

Nogomet je tu vrlo egzaktan, uvijek ima izuzetaka, ali generalno to su ogromne pauze njih dvojice.

Dovoljno je pogledati Modrića koliko je ispao iz forme zbog jednog mjeseca stanke zbog ozlijede.

Vidi cijeli citat


Znam, Ja sam i ranije. Malo nas je to tvrdilo. Jako malo. 

Momak je slomio nogu. Ja ne znam šta ljudi misle da kad skineš gips da si za mjesec dana ko prije loma.

Ajde za ljude. Nego šta Dalić to misli isto. 

I Modrić da. Mada za njega mislim da može bit odličan za organizaciju igre samo da ima oko sebe normalne igrače. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:06

danchy je napisao/la:

Nemamo nikoga na beku jer genijalac nije nikoga poveo.

Kovacic sesticu ne moze igrati na vrhunskoj razini, ni sad ni nikad jer on to nije nikada ni bio. 

Vidi cijeli citat


Točno. 

Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 360
danas u 00:08

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Vidi cijeli citat


Oke ne sviđa ti se Moro sve ok. Ionako sam ga naveo kao zadnjeg i mislio sam da ga se previše kritiziralo zato sam sve rekao. Po meni Kovačić nije dovoljno u form iza startat u veznom redu s Modrićem. Sučić je puno bolje rješenje

123
...
121314
...
192021
  • Najnovije
  • Najčitanije