Subert32 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Ovaj članak je jedna ogromna sramota. Od ad hominem napad na čovjeka, sprdanja sa svetinjama, onako klasično indexovski, do licemjernog čestitanja Daliću na uspjesima, koji se onda dvije rečenice kasnije pripisuju "svemirskoj sreći" (ili nešto tako).
Kritiziraj ga zbog igre, opravdano ga napadni jer mu ne igra Sučić pored polumrtvih Kovačića i Modrića, sve ok. Reci da je vrijeme da ode, svatko ima pravo na mišljenje. Ali kad vidim spominjanje Gospe i naslovnu sliku s križem točno znam koja je motivacija autora članka.
Ni ja nisam neki fan Dalića, ali kod mene je to zato što mislim da već neko vrijeme radi loš posao. Vi ga ne volite zato što vam smeta isticanje vjere i domoljublja, osim ako nije usmjereno prema islamu i ljiljanima - onda je to simpatična pojava koju treba podržati. Fuj.
Vidi cijeli citat
upravo to dalicevo guranje vjere je degutantno, ko da se skriva iza toga, pa smo sad dobili da se ne smije kritizirati...a istovremeno kao covjek ima bespravnu vikendicu, izgleda napravil i dijete ljubavnici (obitelj, jel?), itd., ne da mi se nabrajati...pravi domoljub i vjernik
Domoljublje i vjeru uglavnom forsiraju nekompetentni ljudi ili koji imaju kosture u ormaru...drugim rijecima, skrivaju se iza toga...
A kaj se tice strucnosti, ovo kaj radi zadnjih par natjecanja granici s ludilom i clanak je kaj se toga tice pun pogodak. Na kraju krajeva pun forum je njegovih nelogicnosti i guranja nekih starijih decki naustrb mladjih i potentnijih...i uvijek na kraju iste floskule. To kaje napravil nekaj iznimno dobro ne znaci da ga se ne smije kritizirati kad radi pizdarije