Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
303132
...
343536
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.454
danas u 07:53

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat

Ovaj članak je jedna ogromna sramota. Od ad hominem napad na čovjeka, sprdanja sa svetinjama, onako klasično indexovski, do licemjernog čestitanja Daliću na uspjesima, koji se onda dvije rečenice kasnije pripisuju "svemirskoj sreći" (ili nešto tako).

Kritiziraj ga zbog igre, opravdano ga napadni jer mu ne igra Sučić pored polumrtvih Kovačića i Modrića, sve ok. Reci da je vrijeme da ode, svatko ima pravo na mišljenje. Ali kad vidim spominjanje Gospe i naslovnu sliku s križem točno znam koja je motivacija autora članka.

Ni ja nisam neki fan Dalića, ali kod mene je to zato što mislim da već neko vrijeme radi loš posao. Vi ga ne volite zato što vam smeta isticanje vjere i domoljublja, osim ako nije usmjereno prema islamu i ljiljanima - onda je to simpatična pojava koju treba podržati. Fuj.

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 386
danas u 07:54

Cholo je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat

Vidiš, meni ne smeta kritika, sa nekim stvarima se i slažem, nogometno napisanim, ali ova podbadanja na osobnoj razini Dalića, Gospa od dronova fraza i slične su mi dovoljan razlog da vidim da je to Index, smeće od portala. 

Vidi cijeli citat


Već se zna da ako pobijedimo danas ili remi zaslužna će biti sreća a ako izgubima tada smo to i zaslužili 

[uredio hrusta - 27. lipnja 2026. u 07:54]
Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.665
danas u 07:55

Treba nam bod. Ako ga ne ostvarimo, onda nismo ni zaslužili proći grupu, i bolje je da se vratimo doma

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.454
danas u 07:55

narada108 je napisao/la:

ako se ne varam, onda ovi zadnji rezultati drugih nisu bas povoljni za nas, ili? Pocevsi od pobjede Ekvadora, boda za Paragvaj, visoke pobjede Senegala, boda za Iran.....dakle sad su svi ispred nas,jedino su Skoti i Urugvaj izgubili pa su za sad iza nas. dakle moramo na pobjedu, kao i Gana,bit ce papreno, a nadam se i "Vatreno"

Vidi cijeli citat

S bodom prolazimo i teoretski. S porazom i dalje možemo proći, tako da u 01:00 večeras kako god završilo (osim ako izgubimo 3 ili više razlike) nismo još ispali, ali nije vjerojatno. Austrija bi morala pobijediti Alžir i Kongo ne bi smio pobijediti Uzbekistan.

[uredio Subert32 - 27. lipnja 2026. u 07:57]
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
danas u 08:02

Čekamo da netko otkrije sastav da pojačamo malo s alkoholom, već je prošlo 8 sati..

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
danas u 08:09

Subert32 je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat

[...] Ali kad vidim spominjanje Gospe i naslovnu sliku s križem točno znam koja je motivacija autora članka. [...]

Vidi cijeli citat

koji je kontekst ove slike sa krizem, koji su ovi pored Dalica? nisam u tijeku dogadaja ...a da sad vidim....Lupino i Kustic

[uredio narada108 - 27. lipnja 2026. u 08:12]
pajdas
pajdas
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.10.2023.
Poruka: 31
danas u 08:10

Gana danas dobiva, očekujem tvrdu utakmicu, jedino ne vidim naše kako fizički mogu nadjačati Afrikance...

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
danas u 08:14

trebali smo vec rijesit u prve dvije...i mogli smo...mogli smo igrati nerijeseno sa Englezima, jer 2komada smo im poklonili, mogli smo cak izgubit od Engleske, ali -1, a mogli smo i morali dati Panami makar dva gola vise, naravno za to trebas igrace koji znaju trcati  po ovim vrucinama, imali smo u najgorem scenariju isto 3 boda ali bolju gol razliku

[uredio narada108 - 27. lipnja 2026. u 08:16]
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
danas u 08:15

Subert32 je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat

Ovaj članak je jedna ogromna sramota. Od ad hominem napad na čovjeka, sprdanja sa svetinjama, onako klasično indexovski, do licemjernog čestitanja Daliću na uspjesima, koji se onda dvije rečenice kasnije pripisuju "svemirskoj sreći" (ili nešto tako).

Kritiziraj ga zbog igre, opravdano ga napadni jer mu ne igra Sučić pored polumrtvih Kovačića i Modrića, sve ok. Reci da je vrijeme da ode, svatko ima pravo na mišljenje. Ali kad vidim spominjanje Gospe i naslovnu sliku s križem točno znam koja je motivacija autora članka.

Ni ja nisam neki fan Dalića, ali kod mene je to zato što mislim da već neko vrijeme radi loš posao. Vi ga ne volite zato što vam smeta isticanje vjere i domoljublja, osim ako nije usmjereno prema islamu i ljiljanima - onda je to simpatična pojava koju treba podržati. Fuj.

Vidi cijeli citat

upravo to dalicevo guranje vjere je degutantno, ko da se skriva iza toga, pa smo sad dobili da se ne smije kritizirati...a istovremeno kao covjek ima bespravnu vikendicu, izgleda napravil i dijete ljubavnici (obitelj, jel?), itd., ne da mi se nabrajati...pravi domoljub i vjernik

Domoljublje i vjeru uglavnom forsiraju nekompetentni ljudi ili koji imaju kosture u ormaru...drugim rijecima, skrivaju se iza toga...

A kaj se tice strucnosti, ovo kaj radi zadnjih par natjecanja granici s ludilom i clanak je kaj se toga tice pun pogodak. Na kraju krajeva pun forum je njegovih nelogicnosti i guranja nekih starijih decki naustrb mladjih i potentnijih...i uvijek na kraju iste floskule. To kaje napravil nekaj iznimno dobro ne znaci da ga se ne smije kritizirati kad radi pizdarije

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.454
danas u 08:16

Inače, prognoza za najveći (ali ne i glavni) grad Pennsylvanie u 17:00 ET danas je ugodnih 23-25 °C i oblačno. Moguća je lagana kišica, ali nevremena ne bi trebalo biti.

Nadajmo se da su ovo odlični uvjeti za još jedno hrvatsko čudo, ovaj put na obalama rijeke Delaware!

123
...
303132
...
343536
  • Najnovije
  • Najčitanije