Hrvatska-Gana 2:1

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 404
danas u 00:48

Dalic oprao kosu

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 00:48

Dabrić je napisao/la:

Vlajo zabija, vidjet ćete.

Vidi cijeli citat

Rekoh vam... Vlajo kupio ključeve SP-a

Brz i okomit nogomet
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
danas u 00:48

I sad stavlja Gvardiola i Pašalića...

Svaka čast cijelom stožeru

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 00:48

nik je napisao/la:

gubimo ovo, milion posto...

Vidi cijeli citat

Neće ti se želja ostvariti 

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.614
danas u 00:48

Vlasic pogodija 2 stative. jednu vanjsku i jednu unutarnju

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.958
danas u 00:48

Leader je napisao/la:

Eldorado_10 je napisao/la:

Smeta taj Vlašić mnogima, ali čudo važnih golova zabio je za HR.

Vidi cijeli citat


Smeta kao i Vusković

Vidi cijeli citat

 

Pa realno, de je bio unutra kod gola Gane on bi bio kriv, za sve, Ivković i co.samo čekaju ko zapete puške. I to je nešto što će ga očito pratiti kroz karijeru u reprezentaciji, ali i nešto što će ga gurati da bude još bolji. A mali će biti dobar, unatoč piskaralima

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
danas u 00:49

Zašto Pogrančić mora čekat zadnju milisekundu svaki put da doda loptu

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.379
danas u 00:49

Sm27 je napisao/la:

Bez obzira na gol, Vlašić je naš najbolji igrač večeras. Daleko.

Vidi cijeli citat

Baturina čisto, kao i u prve dvije. Ali Vlašić odmah do, jako dobar.

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
danas u 00:49

Subert32 je napisao/la:

Zašto Pogrančić mora čekat zadnju milisekundu svaki put da doda loptu

Vidi cijeli citat

Da bude napetije

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
danas u 00:50

Svih 90min Modricu 🤦‍♂️

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije