Hrvatska-Gana 2:1

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
danas u 01:02

201.utakmica, x-ta utakmica za pamcenje, Luka je igrao bolju obranu nego stoperi, plus ima asist i jos nekoliko vrlo efikasnih i potencijalno opasnih dodavanja, i Perisic je bio sjajan

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
danas u 01:02

minimalna očekivanja ostvarena

 

opet puno teže od očekivanog, ali valjda ne ide bez drame

Kralj Ribara
Kralj Ribara
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.03.2023.
Poruka: 156
danas u 01:02

Tri puta smo od neovisnosti prosli grupu i tri puta uzeli medalju, ajmo opet!!

Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.631
danas u 01:02

jeli sad na portugal?

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 17
danas u 01:03

Senatori opet najbolji. Dokle više?

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.135
danas u 01:03

Ne pusta se utakmica na svjetskom koji vam je k. !

Revolucija i giljotina !
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.553
danas u 01:04

Cestitke nasima, vidi se da mozemo kad zelimo.

I dalje smo tragicni u branjenju prekida

MHDP
Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.661
danas u 01:04

Pohvalit ću i ja Modrića za kraj Iako sam bio kritičan prema njemu, svaka mu čast za ovo na kraju što je odradio, čak i kao da se malo digao u igri na lopti pri kraju. Matanović je jak ko stijena i zna razigrati, često ga neće gol ali i ovo je puno.

Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.682
danas u 01:04

The Flying Carpet je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Vlašić 11 golova u 65 nastupa od kojih je dobar dio izvađen ili ušao s klupe. Dobra statistika za veznjaka.

Vidi cijeli citat

On nije vezni, on je napadač.

Vidi cijeli citat

Ti si otirač za noge, a ne leteći tepih.

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
danas u 01:04

Ivo Krečak je napisao/la:

jeli sad na portugal?

Vidi cijeli citat

Najvjerovatnije, ako išta guštat ćemo ajme kad završimo karijeru Ronalda

  • Najnovije
  • Najčitanije