Hrvatska-Gana 2:1

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.685
danas u 01:22

Ciferšlus je napisao/la:

Ali nekako sam misljenja da na americkim terenima, gori je protivnik Kolumbija.

 

Iako smo ih dobili u prijateljskoj nedavno.

Vidi cijeli citat


onda sreća što igramo u Torontu

I'm not mean, you're just a sissy.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.837
danas u 01:22

Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 01:22

Gvardiola na stopera, ne znam za druge ali kad vidim da je Pongra negdje na putu lopte, zazmirim.

Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 221
danas u 01:23

ARIZIN je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


U Rusiji smo trebali u četvrtfinalu ići na Španjolsku, pa su ih Rusi izbacili ...

Vidi cijeli citat


Ako se ne varan i Katru u osmini, pa ih Japan izbacija u zadnjem kolu

JonSnow
JonSnow
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2023.
Poruka: 1.171
danas u 01:24

Corluku na prvi avion kuci ako je on zaduzen za prekide.

Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.180
danas u 01:24

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


Jebote, Portugal još nije ni odigrao derbi s Kolumbijom, a to znas s kim igramo?

Da ne govorim da Španjolska tek ima odigrati 16-inu finala, prije eventualnog susreta sa nama.

Vidi cijeli citat

Poslije remija Austrija i Alžira idu na Austriju. Ništa od toga. Austrija neće na gol puknut.

Vidi cijeli citat


Ali Austrija ispada ako izgubi s dva gola razlike, nije baš tak lako "pustiti" i izbjeći Španjolsku.

Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 221
danas u 01:24

Leader je napisao/la:

Ivkovic je bas teška katastrofa, ali nije se sam pozvao. Sramota od Šapita. 

Vidi cijeli citat


Što uopće oćekivati od nekog ko je zva Bruna Marića

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.685
danas u 01:25

šta reći, poduplali bokove, često i 6-3-1 igrali

sad koliko smo ubili mi tempo, a koliko se i gani nije ni baš do kraja igralo ne znam, nije ni bitno

u ovakvom tempu možemo skoro s svima

kako bi se to reklo

novi dalic masterclass

ajmo u torontu s punim stadionom nasih po prolaz dalje!

I'm not mean, you're just a sissy.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.584
danas u 01:25

ARIZIN je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


U Rusiji smo trebali u četvrtfinalu ići na Španjolsku, pa su ih Rusi izbacili ...

Vidi cijeli citat

Samo smo mi tad puno jači bili, a oni jako slabiji. Zato su i zveknuli od Rusa, a mi ih prošli

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 01:26

Sensation je napisao/la:

Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?

Vidi cijeli citat

1. Perija je najbolji lijevi bek nakon Jarnija, a još bitnije,

 

2. time se otvara pozicija Baturini koji nam je glavni igrač.

 

3. Šutalo - Gvardiol, kombinacija je o kojoj maštam.

 

4. Pongra je OK, ali pravi Gvardiol na stoperu bi nam puno donio 

[uredio Dabrić - 28. lipnja 2026. u 01:35]
Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije