Dabrić je napisao/la:
Sensation je napisao/la:
Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?
Vidi cijeli citat
1. Perija je najbolji lijevi bek nakon Jarnija, a još bitnije,
2. time se otvara pozicija Baturini koji nam je glavni igrač.
3. Šutalo - Gvardiol, kombinacija je o kojoj maštam.
4. Pongra je OK, ali pravi Gvardiol na stoperu bi nam puno odnio.
Vidi cijeli citat
Gvardiol u punoj snazi pomaze i perisicu na krilu, ali bi mu sigurno bilo lakse odigrati stopera, fizicki. Ove dvije tekme se vidjelo da nije u formi, daj boze da se vrati. Treba nam, trebaju nam svi. Evo o vlasicu je bilo postova, i on nam treba. Jedino me iznenadilo sto je marco uletio a ne kramaric