Hrvatska-Gana 2:1

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 17
danas u 01:28

Pongračić sve više liči na Strinića. Kako god da odigra kriv je.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
danas u 01:28

zato je i Zlatko faca, najpljuvanijeg i najomalovazanijeg igraca zadnjih 10 upravo mu tece ista, a prvi put ga je Cacic uvel u reprezentaciju, stavis u najvaznijoj utakmici na turniru u prvih 11, ja te molim samo jedno, do kraja svog mandata buidi tako tvrdoglav, jer time i jesi napravio sve uspjehe, i ne obaziri se

Domovine sin
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
danas u 01:29

Koliko teorija zavjere za vrijeme utakmice...

Bravo naši, želim Portugal da ih izbacimo i vratimo za 2016

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.061
danas u 01:30

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
danas u 01:31

Ciferšlus je napisao/la:

Gvardiola na stopera, ne znam za druge ali kad vidim da je Pongra negdje na putu lopte, zazmirim.

Vidi cijeli citat


Kad bi barem imali jednog mladjeg, agilnijeg, standardnog u klubu, ne dao bog da je tipa u dream team bundeslige, sjeo bi nam ko kec na desetku

[uredio zovche - 28. lipnja 2026. u 01:33]
kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.463
danas u 01:31

Baturina razina iznad svih ove tri tekme ostali nista posebno i mi 6 bodova prolaz dalje i sa 10-15% da ostali podignu svoju igru nema repke na ovom SP koja ce biti sretna sa Hrvatskom na drugoj strani

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
danas u 01:32

rutinsko osvjajanje 2 mjesta u skupini

bez drame

Domovine sin
ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 01:32

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

Vidi cijeli citat

Koja si ti prevara

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.837
danas u 01:33

Dabrić je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?

Vidi cijeli citat

1. Perija je najbolji lijevi bek nakon Jarnija, a još bitnije,

 

2. time se otvara pozicija Baturini koji nam je glavni igrač.

 

3. Šutalo - Gvardiol, kombinacija je o kojoj maštam.

 

4. Pongra je OK, ali pravi Gvardiol na stoperu bi nam puno odnio.

Vidi cijeli citat


Gvardiol u punoj snazi pomaze i perisicu na krilu, ali bi mu sigurno bilo lakse odigrati stopera, fizicki. Ove dvije tekme se vidjelo da nije u formi, daj boze da se vrati. Treba nam, trebaju nam svi. Evo o vlasicu je bilo postova, i on nam treba. Jedino me iznenadilo sto je marco uletio a ne kramaric

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 01:34

Pongracic ima ruznu naviku da kiksa, ko danas prije gola, njemu se odbija lopta od noge na 25 metara od naseg gola i da ispravi gresku, zalijece se u Ganca. I servira im centarsut iz kojeg primamo gol.

Jeste Sucic zakasnio za igracem ali nije ni trebalo biti tog prekida. 

 

Mozda previse ocekujemo ali valjda se moraju dogadjati ona ispadanja kad Sutalu dvojica prodju ili je nemoguce cuvati dva igraca, ajde sve je to ok ne mozes biti savrsen. Samo su prekidi i dalje kriminalno branjeni sa nase strane. Zato bi ja volio Vuskovica u igri, ako je negdje world class onda su to skokovi.

  • Najnovije
  • Najčitanije