dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
prvi put nakon prospavane noći da se može reći da je tu bilo dosta toga prilično dobrog
u situaciji gdje možemo odvest utakmicu u blato i usporit tempo imamo šanse s svima još uvijek
analiza protivnika je bila točna, krila i brzina potencijalni problem, pa smo poduplali strane i duplirali, troduplirali Semenya, znalo je i to 6 u zadnjoj liniji izgledati
Gvardiol je ocito mrtav, jebiga mora se Perišić tamo trošit, na sreću Baturina igra vrhunski
i one stvari koje na papiru ne izgledaju logički, ko Pongračić i Vlašić su jučer bile pogođene
ovo je jedini recept za dalje, niski blok i nakon osvojene lopte otvaranje terena što je jučer solidno funkcioniralo
otvaranje drugog pol. opet lose i to je trajalo do dobivenog gola, apsolutno nista nismo odigrali
cekanje kraja
branjenje prekida i dalje problem
portugal - ima šanse ako se odigra najbolja utakmica od Brazila
Zasto mislis da je gvardiol mrtav? Skoro penal izborio, vraca se lagano. Imamo dovoljno vremena pripremit utakmicu. Mozda nece krenit, ali moze sigurno vise pomoci za tjedan dana nego protiv engleske