Hrvatska-Gana 2:1

123
...
120121122
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.582
danas u 13:15

Avtomatiq je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

whiteboy je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

"U standardnom hrvatskom jeziku pravilno je koristiti riječ narcis i za cvijet i za osobu. Riječ narcist se često koristi u svakodnevnom govoru ili psihologiji (kao skraćenica od narcisoidna osoba ili u nazivu narcistički poremećaj ličnosti)"

Znači jedno i drugo ide. Opet nešto naučili.

Vidi cijeli citat


Ovo ti je vjerojatno AI izbacio na temelju tko zna čega. Hrvatski jezični portal i Hrvatska enciklopedija ne poznaju riječ ''narcist''.

Vidi cijeli citat

Sviđanje za provjeru na HJP.

Obavezni alat za pisanje seminara generaciji kojoj je vrhunac umjetne inteligencije bija Alladin.

Vidi cijeli citat

Dobro, Cameosis i ja, koji smo obrazovani u njemačkim školama, preveli smo bukvalno njemačku stranu riječ "Narzisst" na Hrvatski.

Vidi cijeli citat


samo sto kolega za razliku od tebe nece priznat nego se bavi ozbiljnom mentalnom gimnastikom da bi dokazao da je u pravu, a svima je jasno da nije

Vidi cijeli citat

naprotiv, naveo sam izvore - ako tebi ne odgovaraju, to je tvoj problem i onih »svih«. štoviše, i hrvatska enciklopedija podržava, ali druga tema za druge prilike. idemo dalje. 😁

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.058
danas u 13:18

Kada dobijemo mocni Portugal, a Austrija izbaci poluozljedjene Spanjolce, forum ce da gori kako imamo srece.... a ni tu nije kraj, tek onda nas ceka BIH u cetvrtfinalu :p

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 849
danas u 13:30

zovche je napisao/la:

Kada dobijemo mocni Portugal, a Austrija izbaci poluozljedjene Spanjolce, forum ce da gori kako imamo srece.... a ni tu nije kraj, tek onda nas ceka BIH u cetvrtfinalu :p

Vidi cijeli citat


Pobjedujemo 1-0, nakon "nesporazuma" Katića i Vasilja

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.325
danas u 13:37

zovche je napisao/la:

Kada dobijemo mocni Portugal, a Austrija izbaci poluozljedjene Spanjolce, forum ce da gori kako imamo srece.... a ni tu nije kraj, tek onda nas ceka BIH u cetvrtfinalu :p

Vidi cijeli citat

Znaš onu cigansku: Da imamo brašna k'o što nemamo masla, pozajmili bi od komšije tepsiju i iispekli pitu...

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.840
danas u 13:45

Ja sam zadovoljan pobjedom. Kada gledam kretnje treba nam za portugal proci gvardiol iz citiya. 343 ili 433 je svejedno, ali treba nam lijevo cvrst igrac uz perisica vislje. Kova i modric u posjedu ce biti previse sa loptom, a bez lopte premalo cvrsto.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.691
danas u 13:54

prvi put nakon prospavane noći da se može reći da je tu bilo dosta toga prilično dobrog

u situaciji gdje možemo odvest utakmicu u blato i usporit tempo imamo šanse s svima još uvijek

analiza protivnika je bila točna, krila i brzina potencijalni problem, pa smo poduplali strane i duplirali, troduplirali Semenya, znalo je i to 6 u zadnjoj liniji izgledati

Gvardiol je ocito mrtav, jebiga mora se Perišić tamo trošit, na sreću Baturina igra vrhunski

i one stvari koje na papiru ne izgledaju logički, ko Pongračić i Vlašić su jučer bile pogođene

ovo je jedini recept za dalje, niski blok i nakon osvojene lopte otvaranje terena što je jučer solidno funkcioniralo

 

otvaranje drugog pol. opet lose i to je trajalo do dobivenog gola, apsolutno nista nismo odigrali

cekanje kraja

branjenje prekida i dalje problem

portugal - ima šanse ako se odigra najbolja utakmica od Brazila

 

I'm not mean, you're just a sissy.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.840
danas u 14:19

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

prvi put nakon prospavane noći da se može reći da je tu bilo dosta toga prilično dobrog

u situaciji gdje možemo odvest utakmicu u blato i usporit tempo imamo šanse s svima još uvijek

analiza protivnika je bila točna, krila i brzina potencijalni problem, pa smo poduplali strane i duplirali, troduplirali Semenya, znalo je i to 6 u zadnjoj liniji izgledati

Gvardiol je ocito mrtav, jebiga mora se Perišić tamo trošit, na sreću Baturina igra vrhunski

i one stvari koje na papiru ne izgledaju logički, ko Pongračić i Vlašić su jučer bile pogođene

ovo je jedini recept za dalje, niski blok i nakon osvojene lopte otvaranje terena što je jučer solidno funkcioniralo

 

otvaranje drugog pol. opet lose i to je trajalo do dobivenog gola, apsolutno nista nismo odigrali

cekanje kraja

branjenje prekida i dalje problem

portugal - ima šanse ako se odigra najbolja utakmica od Brazila

 

Vidi cijeli citat

Zasto mislis da je gvardiol mrtav? Skoro penal izborio, vraca se lagano. Imamo dovoljno vremena pripremit utakmicu. Mozda nece krenit, ali moze sigurno vise pomoci za tjedan dana nego protiv engleske

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.067
danas u 14:23

Sensation je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

prvi put nakon prospavane noći da se može reći da je tu bilo dosta toga prilično dobrog

u situaciji gdje možemo odvest utakmicu u blato i usporit tempo imamo šanse s svima još uvijek

analiza protivnika je bila točna, krila i brzina potencijalni problem, pa smo poduplali strane i duplirali, troduplirali Semenya, znalo je i to 6 u zadnjoj liniji izgledati

Gvardiol je ocito mrtav, jebiga mora se Perišić tamo trošit, na sreću Baturina igra vrhunski

i one stvari koje na papiru ne izgledaju logički, ko Pongračić i Vlašić su jučer bile pogođene

ovo je jedini recept za dalje, niski blok i nakon osvojene lopte otvaranje terena što je jučer solidno funkcioniralo

 

otvaranje drugog pol. opet lose i to je trajalo do dobivenog gola, apsolutno nista nismo odigrali

cekanje kraja

branjenje prekida i dalje problem

portugal - ima šanse ako se odigra najbolja utakmica od Brazila

 

Vidi cijeli citat

Zasto mislis da je gvardiol mrtav? Skoro penal izborio, vraca se lagano. Imamo dovoljno vremena pripremit utakmicu. Mozda nece krenit, ali moze sigurno vise pomoci za tjedan dana nego protiv engleske

Vidi cijeli citat

Hahaha, hvala ti, baš si me nasmijao.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.691
danas u 14:25

Sensation je napisao/la:


Zasto mislis da je gvardiol mrtav? Skoro penal izborio, vraca se lagano. Imamo dovoljno vremena pripremit utakmicu. Mozda nece krenit, ali moze sigurno vise pomoci za tjedan dana nego protiv engleske

Vidi cijeli citat


mislim po tome da Dalic vjeruje svojim nositeljima i senatorima vise nego ja svojoj zeni i cisto odluka da ga ostavi na klupi u de facto knockout utakmici govori jako puno

on bi nama trebao biti broj 1 na listi kad upisujes momcad na papir, a ne za zadnjih 10minuta

I'm not mean, you're just a sissy.
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 50
danas u 14:28

Nemojte se uvjeriti u razuvjerenje... 

123
...
120121122
  • Najnovije
  • Najčitanije