Za razliku od utakmice s Panamom, jučer je bilo organiziranije, bolje smo blokirali protivnika, stajali bliže protivniku i nije curilo, manje panike i propuha.
Baturina je svojim nastupima sad valjda dokazao da zaslužuje svoje mjesto. Jedino se puno troši i znatno je pao u drugom poluvremenu.
Luka nakon dva slaba nastupa opet sjajan i važan i uzor svima za zalaganje. Pitanje je jedino koja verzija Luke će se pojaviti protiv Portugala.
Sa Vlašićem, Sučićem i Baturinom konačno imamo šut iz vana. Trebali bi to više koristiti.
Matanović odličan, nije dao gol, ali je puno radio, kad bi nas Ganci stisnuli i mi izbacili loptu, mogao je primiti i zadržati loptu da nas rastereti.
Meni osobno fali Perišićevo djelovanje u napadu, ali to je valjda do pozicije.
U prekidima smo protiv Gane a i Paname bolje izgledali nego protiv Engleske (gore ni ne može). Očito se nešto radilo po tom pitanju, ali još je to drž ne daj. I opet primismo gol iz prekida.
Pongračić nije toliko loš koliko je kikser ali to smo znali.
Sve u svemu bolje je, ali ipak je to bila Gana koja je već bila osigurala prolaz. Ne znamo kako će to izgledati protiv jačeg protivnika u K.O. fazi.