Hrvatska-Gana 2:1

123
...
121122123
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.840
danas u 14:35

Tekst nema tona pa vas nekuzim. Perisic je bio dobar, ali od svih igraca od kojih smo trebali vidjeti pomak u formi jedini gvardiol jos pravo fali. Zasto sada pisat o tome da je nerealno. Ako moze odigrat 45min vec je dobra vijest. Kova i modric su se digli, on mozda isto bude donekle ok za tjedan dana. Trebat ce nam, lik je klasa

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
danas u 14:38

Sensation je napisao/la:

Tekst nema tona pa vas nekuzim. Perisic je bio dobar, ali od svih igraca od kojih smo trebali vidjeti pomak u formi jedini gvardiol jos pravo fali. Zasto sada pisat o tome da je nerealno. Ako moze odigrat 45min vec je dobra vijest. Kova i modric su se digli, on mozda isto bude donekle ok za tjedan dana. Trebat ce nam, lik je klasa

Vidi cijeli citat


to sto je on odigrao protiv paname u tom poluvremenu nije imalo veze s formom

to je sve bilo u glavi

strah od duela, kriva pozicioniranja, stalna ispadanja

 

I'm not mean, you're just a sissy.
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.571
danas u 14:47

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

Tekst nema tona pa vas nekuzim. Perisic je bio dobar, ali od svih igraca od kojih smo trebali vidjeti pomak u formi jedini gvardiol jos pravo fali. Zasto sada pisat o tome da je nerealno. Ako moze odigrat 45min vec je dobra vijest. Kova i modric su se digli, on mozda isto bude donekle ok za tjedan dana. Trebat ce nam, lik je klasa

Vidi cijeli citat


to sto je on odigrao protiv paname u tom poluvremenu nije imalo veze s formom

to je sve bilo u glavi

strah od duela, kriva pozicioniranja, stalna ispadanja

 

Vidi cijeli citat
Kako to nema veze s formom? Što je forma?

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
danas u 14:52

provincijalac je napisao/la:

Kako to nema veze s formom? Što je forma?

Vidi cijeli citat


pa dobro, istina, ovisi što sve mislis pod time

vecina pise da nije u formi, al mozda bi mogao izdrzati 45min, znaci cini mi se da se vise referiraju na kondiciju

ono sto je on odigrao protiv paname nije imalo veze s kondicijom, a to je dodatni i dublji problem uz matchday kondiciju koja je isto problem

on ako ne rijesi taj problem protiv portugala/spanjolske nema sto minutu raditi na terenu

I'm not mean, you're just a sissy.
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.327
danas u 15:10

Za razliku od utakmice s Panamom, jučer je bilo organiziranije, bolje smo blokirali protivnika, stajali bliže protivniku i nije curilo, manje panike i propuha.

Baturina je svojim nastupima sad valjda dokazao da zaslužuje svoje mjesto. Jedino se puno troši i znatno je pao u drugom poluvremenu. 

Luka nakon dva slaba nastupa opet sjajan i važan i uzor svima za zalaganje. Pitanje je jedino koja verzija Luke će se pojaviti protiv Portugala.

 

Sa Vlašićem, Sučićem i Baturinom konačno imamo šut iz vana. Trebali bi to više koristiti.

Matanović odličan, nije dao gol, ali je puno radio, kad bi nas Ganci stisnuli i mi izbacili loptu, mogao je primiti i zadržati loptu da nas rastereti. 
Meni osobno fali Perišićevo djelovanje u napadu, ali to je valjda do pozicije.

 U prekidima smo protiv Gane a i Paname  bolje izgledali nego protiv Engleske (gore ni ne može). Očito se nešto radilo po tom pitanju, ali još je to drž ne daj. I opet primismo gol iz prekida.

Pongračić nije toliko loš koliko je kikser ali to smo znali.

Sve u svemu bolje je, ali ipak je to bila Gana koja je već bila osigurala prolaz. Ne znamo kako će to izgledati protiv jačeg protivnika u K.O. fazi.

 

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.571
danas u 15:34

Fascinantna mi je ekipa koju možemo svesti pod nazivnik "ipak je to bila Gana". Takvi bi i da raščerečimo Španjolsku našli razlog zašto to nije neki uspjeh. Samo da je srat. Kako vam se jebeno da?! 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.804
danas u 15:40

Još da izbacimo Portugal i ja sam prezadovoljan s turnirom, sve preko toga bi opet bila ogromna senzacija

Već prolazak grupe je uspjeh sam po sebi, bez obzira na prošireni format

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.956
danas u 16:23

Ne bih se složio da je prolazak ove grupe uspjeh, to je minimum koji se morao napraviti.
U starom formatu prolazak skupine je zadovoljavajući uspjeh, ovdje to nije..

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.232
danas u 16:38

Gana nam je omogućila da se svi dignu. Dalić je dobro procijenio kako će igrati i što nam treba za to. Gana nije promijenila ništa iako su već bili u nutra. Mi smo čekali i dočekali, poslije je bilo lagano. Nikakva specijalna utakmica s naše strane. 

[uredio Lox - 28. lipnja 2026. u 16:38]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.142
danas u 16:38

provincijalac je napisao/la:

Fascinantna mi je ekipa koju možemo svesti pod nazivnik "ipak je to bila Gana". Takvi bi i da raščerečimo Španjolsku našli razlog zašto to nije neki uspjeh. Samo da je srat. Kako vam se jebeno da?! 

Vidi cijeli citat


 

Ukralo im priliku da popljuju sve zivo zbog neprolaska skupine.

 

Niti nisu navijaci, vjerojatno.

123
...
121122123
  • Najnovije
  • Najčitanije