SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
22. lipnja 2026. u 21:05

ZB10 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:
 Panama će se povuć. 

Vidi cijeli citat

Citation needed.

Imali su 60% posjeda proriv Gane, 45% posjeda protiv Bosne i protiv Brazila u prijateljskim. 

Po dostupnim podacima Panama nije bunker ekipa, tako da se ja ne bih zaljetao za zaključcima da će to biti viktorija na njihov gol.

Vidi cijeli citat


Znam. Ali ovo je drugačija i nova utakmica. 

Nema teorije da se otvore. Ne vjerujem u to. To bi im bilo suludo. Preslabi stoperi. A naši na otvorenom igraju jako dobro.

10 minuta im ne dajem u 1. poluvremenu sa linijom obrane na centru. Ma kakvih 10 minuta. 5 minuta im dajem od 45. 

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
22. lipnja 2026. u 21:42

Slušam sad Dalića i Kovačića na presici. 

Pitanje je bilo dal P. Sučić može bit kao Brozović. 

Za Sučića je Kovačić rekao "da on može bit dobra šestica ali da je bolja osmica." 

Moguće da ga nećemo vidit na defenzivnom veznom.

Sa Mariom Pašalićem je to bilo dosta  loše u obrani. Što je logično jer on to nije. Kasnije kad je ušao Kovačić tamo još gore jer nije spreman. 

Jel moguće da će na te pozicije Modrić i Kovačić a ispred Sučić. Po meni najgore riješenje.  Mislim na obranu. 

 

[uredio Lukass - 22. lipnja 2026. u 21:43]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
22. lipnja 2026. u 21:50

Bit će drž gaće kad Kovačić bude na defenzivnom veznom.... 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.391
22. lipnja 2026. u 21:50

Nije valjda da će Dalić stavit na desno krilo P.Sučića ?

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
22. lipnja 2026. u 21:53

ARIZIN je napisao/la:

Nije valjda da će Dalić stavit na desno krilo P.Sučića ?

Vidi cijeli citat


Ma bit će na ofenzivnom veznom izgleda. 

Meni je tragično samo da igra Kovačić. A onda još Sučić na ofenzivnom... Ili desnom krilu. 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.391
22. lipnja 2026. u 22:00

Lukass je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Nije valjda da će Dalić stavit na desno krilo P.Sučića ?

Vidi cijeli citat


Ma bit će na ofenzivnom veznom izgleda. 

Meni je tragično samo da igra Kovačić. A onda još Sučić na ofenzivnom... Ili desnom krilu. 

Vidi cijeli citat


Ima logike ako će Perišić desno, a Baturina lijevo krilo, a Sučić u sredini...

Iako je Marco Pašalić bio  sjajan protiv Engleza...Dalić to nikad nebi napravio, ali Kova i Sučić u sredini, ofenzivni vezni Baturina, lijevo Perišić, a desno  Marco Pašalić te naprijed Musa. 

A možda će desno započeti Kramarić...možda Dalić na klupu stavi Sučića, nikad ne znaš. 

 

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
22. lipnja 2026. u 22:03

Fruk umjesto Modrića i do šezdesete je dva razlike za naše. Onda slavljenički ulazi Modrić.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
22. lipnja 2026. u 22:11

Moguće da će bit Kovačić, Sučić i Modrić ispred njih. Tu je on igrao 2018. i 2022. Perišić i Baturina na krilima. 

Ovo sa krilima uopće nije loše. Baturina kamo god ga staviš naprijed on će bit dobar. Dal pas, dal centaršut, probiti 1-1,.... Samo mora igrat sa nekim (P. Sučić, Modrić). 

Marco definitivno mora uć. Fizički je nakon što je otišao u SAD, u nikad boljoj formi. Perišić je izuzetno motiviran. I sad je na svoj poziciji. 

Jedino taj Kovačić... Momak nije spreman. Fizički ni mentalno za ovu razinu. Govorim za obranu. A igrat će zadnjeg u vezi. 

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
22. lipnja 2026. u 22:19

Pita gledatelj jesmo li taktički zastarjeli. Odgovor u stilu ne, mnogo smo jaki. A koja je to naša taktika? Ista već više od desetljeća, Modrić i Kovačić će uzeti posjed, a perija centrirati. Ostali mogu gdje hoće. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
22. lipnja 2026. u 22:36

Lukass je napisao/la:

Slušam sad Dalića i Kovačića na presici. 

Pitanje je bilo dal P. Sučić može bit kao Brozović. 

Za Sučića je Kovačić rekao "da on može bit dobra šestica ali da je bolja osmica." 

Moguće da ga nećemo vidit na defenzivnom veznom.

Sa Mariom Pašalićem je to bilo dosta  loše u obrani. Što je logično jer on to nije. Kasnije kad je ušao Kovačić tamo još gore jer nije spreman. 

Jel moguće da će na te pozicije Modrić i Kovačić a ispred Sučić. Po meni najgore riješenje.  Mislim na obranu. 

 

Vidi cijeli citat


Al da se nije mogao pozvati nejasmic nevjerovatno..

  • Najnovije
  • Najčitanije