SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
23. lipnja 2026. u 20:57

Sučić, Pašalić i Vušković su nagrađeni klupom jer su dobro odigrali protiv Engleske, zaboravio je maknuti Livakovića i Baturinu i oni su bili dobri protiv Engleza.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
23. lipnja 2026. u 21:00

Netko18 je napisao/la:

Da rezerviram komentar 3 h unaprijed. 

Ok mi je da Petar Sučić ne igra jer se najviše troši, pa laganiju utakmicu nek preskoči.

Nije mi ok da Marin Pongračić igra kad je po meni najlošiji stoper. 

Nadam se da za 3h bude drukčije postave. 

 

Vidi cijeli citat

I tak ces uredjivat komentar nakon par sati, dovoljno da si stavio tockicu.

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
23. lipnja 2026. u 21:00

Vidi cijeli citat

Hmmm, ako točno, Dalic može dobiti tekmu, ali zdravi i spremni Sucic na klupi će ostati katastrofalna odluka. Ne početi sjajnim parom Sucic - Baturina je neshvatljivo. 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
23. lipnja 2026. u 21:01

Sve nešto čekam da Kramarića "uhvate leđa" i spakira kofere

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 21:01

Kovačić Modrić. Toga se najviše bojim. 

Dalić hoće potpunu kontrolu igre i lopte i igrača koji probija prvi blok. Tu nema boljeg igrača na svijetu nego je Kovačić. Tu je on dobar čak i kad nije spreman. Jer mu je to urođeno. Sa tim se rodio. 

Problem je jer ne da ne može dobit duel u obrani nego ni ne ide u njega. 

Ako bude tako pitanje je samo koliko obrana može izdržat na vjetrometini. 

[uredio Lukass - 23. lipnja 2026. u 21:02]
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
23. lipnja 2026. u 21:02

Jedino pozitivno  ovdje je musa i pasalic. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
23. lipnja 2026. u 21:04

Francuzi koji mogu sastaviti 17 vrhunskih XI ce 90% vremena igrati s istim igracima (osim mozda u trecoj utakmici grupne faze), a mi koji imamo kratak roster nakon poraza i u utakmici u kojoj imamo imperativ pobjede odmaramo najboljeg veznjaka i rotiramo u obrani uvodeci stopera koji je na papiru 6. po redu. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 21:05

Lako moguće da budu brži stoperi jer sa Kovačićem i Modrićem ispred ne želiš imat sporog stopera. 

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.638
23. lipnja 2026. u 21:10

kraajki je napisao/la:

Sučić, Pašalić i Vušković su nagrađeni klupom jer su dobro odigrali protiv Engleske, zaboravio je maknuti Livakovića i Baturinu i oni su bili dobri protiv Engleza.

Vidi cijeli citat

Sučić je bio dobar. Nemojmo se sad pretvarat da su Pašalić i Vušković odigrali neku sjajnu utakmicu. Ja bi počeo i sa Sučićem i sa Vuškom, ali šta je tu je.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 72
23. lipnja 2026. u 21:11

Sucic na klupi?!? Pa čestitam svim klubasima i "objektivnim" Dinamovcima..naš realno najbolji igrač po klubu, zdravlju, statusu i formi na današnji dan počinje s klupe

  • Najnovije
  • Najčitanije