SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
353637
...
828384
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
13. lipnja 2026. u 21:27

iskreno, gledam snimku na twiteru i puno, puno bliže je nego je izgledalo po onoj snimci u prijenosu

izgleda da ipak nije bio

I'm not mean, you're just a sissy.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
13. lipnja 2026. u 21:27

Gledam na twitteru već je par računa objavilo snimku, čisto zaleđe je bilo jebote. 

Kako je moguće da to nisu primjetili? 🤨 Ili svima nama nešto promiče, nezz..

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
13. lipnja 2026. u 21:27

zanimljivo da se stadijon zove San Francisco, kad je u Santa Clari (manje vise Silicon Valley), dobrih 60 km juznoistocno od metropole

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
13. lipnja 2026. u 21:27

Balog dobio utakmicu bas po mjeri.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
13. lipnja 2026. u 21:29

pausa de hidratación

[uredio narada108 - 13. lipnja 2026. u 21:29]
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
13. lipnja 2026. u 21:29

Uvijek zaboravim na ove pizdarije sa reklamama

I uvijek me ponovno iznerviraju

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
13. lipnja 2026. u 21:29

Katar nastavlja gdje je stao prije 4 godine.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
13. lipnja 2026. u 21:31

ovo nije nemoguce da ce bit petarda ili slicno, ne vidim kako Katar moze doci do gola

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
13. lipnja 2026. u 21:32

narada108 je napisao/la:

zanimljivo da se stadijon zove San Francisco, kad je u Santa Clari (manje vise Silicon Valley), dobrih 60 km juznoistocno od metropole

Vidi cijeli citat

Stadion se zove Levi i na njemu igraju SF 49ersi. Uobicajeno u Americi.

Isto je i za stadione u NY i Bostonu

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 46
13. lipnja 2026. u 21:35

[uredio timmy - 13. lipnja 2026. u 21:38]
123
...
353637
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije