SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
464748
...
828384
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 45
18. lipnja 2026. u 14:49

Pravim se ovdje da znam nešto o nogometu. 

[uredio Netko18 - 21. lipnja 2026. u 14:11]
zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.570
18. lipnja 2026. u 14:58

Netko18 je napisao/la:

BiH pobjeđuje danas. 

Švicarska je skupina isluženih staraca bez kohezije. 

Vidi cijeli citat


Svicarska rutinski.

Black or white, we are all BLUE
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
18. lipnja 2026. u 15:03

bit će bijesni nakon propuštenog Katara i mogli bi se iskaliti nad Bosancima i Hercegovcima

 

iako ja osobno ne vidim neku preveliku kvalitetu u ovoj Švicarskoj. Embolo, jebate

[uredio ian wright - 18. lipnja 2026. u 15:03]
zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.570
18. lipnja 2026. u 15:24

ian wright je napisao/la:

bit će bijesni nakon propuštenog Katara i mogli bi se iskaliti nad Bosancima i Hercegovcima

 

iako ja osobno ne vidim neku preveliku kvalitetu u ovoj Švicarskoj. Embolo, jebate

Vidi cijeli citat


Nisu neka ekstra kvaliteta, ali akumulirali su dovoljno iskustva velikih natjacanja da u kljucnoj utakmici nakon onakvog flopa razbiju neiskusnu Bosnu. Moze se dakako dogodit da potonu do kraja fakat, al zasad moj feeling je da bude "plitak potok".

Black or white, we are all BLUE
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
18. lipnja 2026. u 15:29

Svicarska je protiv Qatara igrala puno bolje od protivnika, ali su se zajebavali "cuvali malo noge i snagu" promasivali sve moguce i nemoguce i na kraju popusili gol.

 

Koliko mogu protiv BiH, ko to zna, ne znaju ni oni sami. Da su kvalitetnija momcad, jasno da jesu, ali ovdje ne pobjedjuju uvijek oni bolji. Remi ne odgovara nikome, mozda vise bih jer oni idu u zadnjem kolu na lakseg protivnika. Ako se na SP uopce za nekoga moze reci da je laksi.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
18. lipnja 2026. u 17:22

Švicarci su imali veliki kiks, ali za razliku od ostalih koji su imali velike kikseve, oni su izdominirali utakmicu, moglo je na poluvremenu biti 4:0.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
18. lipnja 2026. u 17:49

pa da, igrali su taman toliko da budu bolji od Qatara, stvarali neke prilike i promasivali sve a dosta toga su promasili.

 

Ni to im bas ne budi optimizam, sto ako nastave promasivati, nema ih nigdje.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.135
18. lipnja 2026. u 18:48

@ec3

 

srecno veceras.

Heja Sverige
Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.083
18. lipnja 2026. u 18:49

Tarik Muharemović o Nemanji Matiću

https://www.instagram.com/reel/DZuIgggoI1J/

 

 

Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
ECIII
ECIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.11.2025.
Poruka: 361
18. lipnja 2026. u 19:42

Stefan84 je napisao/la:

@ec3

 

srecno veceras.

Vidi cijeli citat


Igramo u najjačem sastavu veceras. Odlicno Dzeko, Alajbegović i Šunjić od prve minute.

All I know, mon amour, is that I will search the world... If I have to. I will find you.
123
...
464748
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije