SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
505152
...
828384
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
18. lipnja 2026. u 22:25

Sad će ga svicarska primit

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
18. lipnja 2026. u 22:27

Inace, provjere kod kornera su mi genijalne, barem dok idu ovako brzo.

Dok cooling break je katastrofa, u vrijeme najveceg otvaranja utakmice igraci idu na odmor.

Bilo bi normalnije da sudac sam procijeni potrebu za tim i ima li uopce razloga za odmor.

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
18. lipnja 2026. u 22:28

Svicarska je zrela za izgubiti, samo ne znam kako BiH moze zabiti osim nakon prekida

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
18. lipnja 2026. u 22:29

Šta ovi suci sve nose na sebi? K'o robocop. Samo im još pištolj i pendrek fali.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
18. lipnja 2026. u 22:31

Lukkk je napisao/la:

Cesto su grupe znale bit dosadne i beskonacne.

Ali svejedno smo gledali.

Vidi cijeli citat


Meni ove pauze ubiju ritam, nogomet mora teći da bi se zakuhalo....

Doslovno najgore utakmice su kod nas derbiji sa prekidima u drugom dijelu. Taman kad se pokrene, ovi bace baklje i onda od utakmice nemaš više onaj momentum. 

Nogomet nije rukomet ili košarka da je svaki napad poen, već se gol gradi kroz čitavo vrijrme. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
18. lipnja 2026. u 22:33

Da točno se znalo čim udje mzambi da je to gol yakin kasno stavio 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
18. lipnja 2026. u 22:33

Jel znaju Bosanci izbiti tu loptu izvan šesnaesterca?

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
18. lipnja 2026. u 22:34

Nadam se da će naš stožer primjetit koliko prekršaja i jedni i drugi rade i kako se brani kornere.

Uff, prva prava greška i evo gola. 

 

 

M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
18. lipnja 2026. u 22:35

A jbt izbijanje glavm na 10m u sredinu...pa izbaci u korner...😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫🤮🤮🤮

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
18. lipnja 2026. u 22:35

cjeli napad je vec mirisao na opasnost, lose su to branili, ovo lijevo krilo se prosetalo na toj strani, neometan mogao ubacit cak 2x

123
...
505152
...
828384