SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
565758
...
828384
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.179
18. lipnja 2026. u 22:58

A ništa, dobit Katar pa kako bude.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
18. lipnja 2026. u 22:58

22 min. 4 komada, to je raspad

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
18. lipnja 2026. u 22:59

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Ugl primit 4 komada u 20+ minuta bome sve rečeno u ovoj tekmi.

Vidi cijeli citat

dva su primili s igračem manje, dakle pola toga u »svemu rečenom« je prešućeno. postigli zgoditak s igračem manje, i to je dio priče.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.277
18. lipnja 2026. u 22:59

Granit Xhaka of Switzerland scores his team's fourth goal

 

Audaces fortuna juvat
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
18. lipnja 2026. u 23:00

Lukass je napisao/la:

M-G je napisao/la:

Sramota ako ovo var ne.ponisti...lik se bacio...

 

Jel moguce??? Pa koji k????

Vidi cijeli citat


Protiv Marocca mislim na Gvardiolu, i gori start nego ovo, nisu se ni javili. 

 

Vidi cijeli citat


Prica komentatora je bila da var.nije ponistio jer je glavni sudac neupitno dosudio penal...a bio je iza igraca svicarske...i izgledalo mozda iz tog kuta da ga rusio...ali je ovaj sam padao i uopce ga nije zakacio po stajnoj nogi nego eventualno po peti noge iza kad je ovaj vec pao...po meni cisto simuliranje...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
18. lipnja 2026. u 23:00

PetarKružić je napisao/la:

Dragi bosanci, jel sramota izbacit loptu u korner?  Dva gola su poklonili 

Vidi cijeli citat

vidili da mi poklanjamo, pa uzeli nas kao uzor.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
18. lipnja 2026. u 23:00

zar nije Svicarska uz sve te razne pozadine jednom imala igraca sa bosanskim korijenima?

[uredio narada108 - 18. lipnja 2026. u 23:01]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
18. lipnja 2026. u 23:01

Mogu misliti komentara u Italiji kad gledaju igru BiH u ove dvije utakmice 😂

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.173
18. lipnja 2026. u 23:01

Ma stimuliranje. 

Jel moguće da će Mujakić zaigrati na svj prvenstvu? 

LaznaDevetka
LaznaDevetka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 1.131
18. lipnja 2026. u 23:02

narada108 je napisao/la:

zar nije Svicarska uz sve te razne pozadine jednom imala igraca sa bosanskim korijenima?

Vidi cijeli citat

seferović ?

[uredio LaznaDevetka - 18. lipnja 2026. u 23:03]
Robin je šaren,al' je Batman crn.
123
...
565758
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije