Zgubitan je napisao/la:
Colchoneros je napisao/la:
Zgubitan je napisao/la:
Odakle pravo komentatoru HRVATSKE radiotelevizije Vikiu Ivanoviću da u prjenosu navija za drugu državu BiH? Kaže SREĆOM greška vratara Kanade. Jeri zato mi plaćamo pretplatu?!
Vidi cijeli citat
Da, neka ih podrzi kao i njihovi komentatori nasu reprezentaciju. Pa nismo smrtni neprijatelji, koji vam je k
Vidi cijeli citat
Nismo ni s Kanadon smrtni neprijatelji. Nevidin razlog po ćemu bi mi tribali navijat za Bosnu. Naravno da svako od nas može naviat za koga oće,al ako plaćamo preplatu hrtu onda oćekujen da budu neutralni po pitanju ostalih repstacija osin Hrvatske
Vidi cijeli citat
Ponavljam, njihovi komentatori navijaju za nasu reprezentaciju pa zasto ne bi nasi za njihove?
Sad najbolje da to nekom smeta, rijec je o susjednoj zemlji di dosta nasih zivi.
Edit: nisam vidio stop za ovu temu, isprike jbg
[uredio Colchoneros - 12. lipnja 2026. u 21:33]