SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
8910
...
828384
Milky
Milky
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2025.
Poruka: 273
12. lipnja 2026. u 21:31

Ciferšlus je napisao/la:

Cak i ovi imaju bolje kornere od nas.

Vidi cijeli citat

"Čakovi" ...

Misliš najviša reprezentacija na prvenstvu? 

mistik9
mistik9
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 991
12. lipnja 2026. u 21:31

vops1986 je napisao/la:

Hydration break u Torontu, Bože sačuvaj

Vidi cijeli citat


Ocito ce to sve utakmice imati po defaultu makar i bilo 10 stupnjeva radi jebenog marketinga i reklama. Onda barem da su pošteni pa to nazvali comercial break a ne hydration break 

ex. Slavonci / DPH Zagreb 100+
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.013
12. lipnja 2026. u 21:31

ajde dosta

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.646
12. lipnja 2026. u 21:31

Potpuno mi je svejedno tko ce ovo dobit,  ali komentiranje je blago receno neprofesionalno. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.560
12. lipnja 2026. u 21:32

Zgubitan je napisao/la:

Colchoneros je napisao/la:

Zgubitan je napisao/la:

Odakle pravo komentatoru HRVATSKE radiotelevizije Vikiu Ivanoviću da u prjenosu navija za drugu državu BiH? Kaže SREĆOM greška vratara Kanade. Jeri zato mi plaćamo pretplatu?!

Vidi cijeli citat


Da, neka ih podrzi kao i njihovi komentatori nasu reprezentaciju. Pa nismo smrtni neprijatelji, koji vam je k

Vidi cijeli citat

Nismo ni s Kanadon smrtni neprijatelji. Nevidin razlog po ćemu bi mi tribali navijat za Bosnu. Naravno da svako od nas može naviat za koga oće,al ako plaćamo preplatu hrtu onda oćekujen da budu neutralni po pitanju ostalih repstacija osin Hrvatske

Vidi cijeli citat


Ponavljam, njihovi komentatori navijaju za nasu reprezentaciju pa zasto ne bi nasi za njihove?

Sad najbolje da to nekom smeta, rijec je o susjednoj zemlji di dosta nasih zivi.

 

Edit: nisam vidio stop za ovu temu, isprike jbg

[uredio Colchoneros - 12. lipnja 2026. u 21:33]
MHDP
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.146
12. lipnja 2026. u 21:33

Kanadjani nesposobni povezati tri dodavanja.

 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 412
12. lipnja 2026. u 21:34

Kanada ima inicijativu, bolje stoji na terenu, ali toliko puno tehnickih pogresaka i ocajnih udaraca.

Dvije odlicne prilike i udarci na razini zupanijske lige

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.146
12. lipnja 2026. u 21:34

ali zato imaju jos gore udarce po golu

 

 

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
12. lipnja 2026. u 21:34

Bih trenutno prezivljava na terenu. Jako bojazljivo. Gol visi u zraku.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.646
12. lipnja 2026. u 21:34

BIH se nepotrebno povukla. Trebaju nastaviti igrati kao do gola, nisu nista losiji od Kanade.

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
8910
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije