Stefan84 je napisao/la:
ec3. cestitke frende. doigruvanje. veliki uspek.
niste dobio samo katar nego dobio i novi messi. mahmic.
inace prvi 40 min bih. posledni 5 min prvi deo ide za katar. 50-50 prvi 20-25 min drugo poluvreme. onda ponovo bosanaca dominira.
kiks izbornik katar. ubacao ofenzivci umesto igrace sreden red. tada izgubio i igru kojoj imao prvi 25 min drugo poluvreme. mora da ima netko koj moze i da prenosi lopte u napad.
ogledano 90 min. zasluzena pobeda bosna. katar zasluzeno kuci.
Vidi cijeli citat
Hvala ti prijatelju, ako se sjecas pred utakmicu protiv Makedonije sam pisao da je Mahmić nas ponajbolji veznjak i da je upravo on ono sto sam nedostaje u veznom redu.
Svaka čast momcima na odlicno odradjenom prvenstvu mozemo biti ponosni.
[uredio ECIII - 24. lipnja 2026. u 23:09]
All I know, mon amour, is that I will search the world... If I have to. I will find you.