SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
111213
...
484950
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.111
14. lipnja 2026. u 21:00

VelKoz je napisao/la:

Stefan84 je napisao/la:

daj sledece sp s 120 ekipi.

Vidi cijeli citat

Onda bi se Makedonija možda mogla plasirat na njeg

Vidi cijeli citat

 

nemora za nas shiriti. dajte nam da igramo kvale u karibi umesto evropa.😂

 

cak i da proshirio na 120 evropa nebi dobio mesta. igrao bi sp sri lanka i grenland. mozda i bahamas.

 

 

[uredio Stefan84 - 14. lipnja 2026. u 21:01]
Heja Sverige
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
14. lipnja 2026. u 21:07

Mihael19 je napisao/la:

Neka Curcao to gleda sa vedrije strane, istim rezultatom Brazil stradao od Švaba i to na domaćem terenu...

Vidi cijeli citat

saudijsku arabiju tada otpeglali s 8-0 2002. godine - ta saudijska arabija je jedina tukla argentince 2022., prema tome svijetla je budućnost pred otokom. 😁

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 21:11

Ovaj uhljeb od Shampite kaze da su Advocaata potirali sa klupe. A Tomica da ne zna sto Advocaat treba preuzet ovakvu ekipu. Sreca oni ce sa 78 jedine pozive dobivat od telekomunikacijskih kompanija za pretplatu

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
14. lipnja 2026. u 21:15

cameosis je napisao/la:

danchy je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Lijepo je navijat za Curacao i saliti se, ali ovakve utakmice ti ne trebaju na SP. Razlika u kvaliteti kao da gledas prvo kolo kupa kad prvoligas igra protiv sestoligasa ili nize. Jednostavno nije zanimljivo, nije kompetitivno...

Vidi cijeli citat

Neće ljudi umrijet zbog 270 minuta Kurasaa

Vidi cijeli citat

stavio sam video snimke od nakantanja brazila (polufinale) i španjolske (skupina) 2014. godine, od strane njemačke i nizozemske. nitko ne želi vidjeti takvu razliku u kvaliteti, jebi ga. 😂

Vidi cijeli citat

Ocekivano fantasticna usporedba. 

Vidi cijeli citat

za tebe i tvoje pilanje više nego odgovarajuća.

Vidi cijeli citat

Nije bilo nikakvog pilanja. Ali svejedno ne iznenaduje kvaliteta odgovora. 

[uredio danchy - 14. lipnja 2026. u 21:15]
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
14. lipnja 2026. u 21:22

Fantazista10 je napisao/la:

Inace, Curacaa dostiga glavni problem, apsolutni manjak sirine kadra na nekim pozicijama, posebno na onima di su im nositelji na 30+ godina u veznom redu. Kao sto rekoh vile su ih nosale u kvalifikacijama protiv Soca Warriorsa i Reggae Boyza. S obzirom na kadar koji ce im ostat i bazu igraca koje imaju za dual nationals (Surinam je tu debelo iznad) misija za debi ostvarena, s obzirom da uz Irak imaju najtezi zdrijeb iz pota 4.

Vidi cijeli citat

Voliš gledat egzotične ekipe, pratiš playoff 4. lige u Bangladešu. Sve OK, knock yourself out. Čak i razumijem draž toga.

Ali povećanjem broja sudionika dolaze ekipe s velikom razlikom u kvaliteti. I onda gledamo kako napucavaju neke jadnike. Iživljavanje. I to je onda kao kul?  Kao da gledaš da netko tuče mrva konja.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
14. lipnja 2026. u 21:27

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
14. lipnja 2026. u 21:31

danchy je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

danchy je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Lijepo je navijat za Curacao i saliti se, ali ovakve utakmice ti ne trebaju na SP. Razlika u kvaliteti kao da gledas prvo kolo kupa kad prvoligas igra protiv sestoligasa ili nize. Jednostavno nije zanimljivo, nije kompetitivno...

Vidi cijeli citat

Neće ljudi umrijet zbog 270 minuta Kurasaa

Vidi cijeli citat

stavio sam video snimke od nakantanja brazila (polufinale) i španjolske (skupina) 2014. godine, od strane njemačke i nizozemske. nitko ne želi vidjeti takvu razliku u kvaliteti, jebi ga. 😂

Vidi cijeli citat

Ocekivano fantasticna usporedba. 

Vidi cijeli citat

za tebe i tvoje pilanje više nego odgovarajuća.

Vidi cijeli citat

Nije bilo nikakvog pilanja. Ali svejedno ne iznenaduje kvaliteta odgovora. 

Vidi cijeli citat

pilaš jedno te isto, moguće je da toga nisi ni svjestan, dogodi se. moj odgovor je za tebe svemirski brod, za danas sam te dosta nahranio - u slast.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 21:31

zgembo je napisao/la:
Voliš gledat egzotične ekipe, pratiš playoff 4. lige u Bangladešu. Sve OK, knock yourself out. Čak i razumijem draž toga.

Ali povećanjem broja sudionika dolaze ekipe s velikom razlikom u kvaliteti. I onda gledamo kako napucavaju neke jadnike. Iživljavanje. I to je onda kao kul?  Kao da gledaš da netko tuče mrva konja.

Vidi cijeli citat

Ne vidim točni motiv odgovora, samo približavam ljudima probleme koje ova ekipa ima jer ih neće čut ako slušaju ART (amaterska radio televizija). 

I da se citiram s teme druge grupe:

Curacao je realno bio druga ekipa svoje skupine iza Jamajke i nisu najbolje od Concacafa i uz to su upali u grupu kakvu jesu tako da se nadam da će bar dostojno odradit turnir, mogu me samo pozitivno iznenadit iako su Škote i Australce dugo mučili ove godine ali nemam neka očekivanja. Posebice zbog padova u igri zadnjih 30 min.

Sve po očekivanjima, pa kad su već tu umjesto Jamajke koja je puno čvršća defanzivno ekipa onda radije da izgube ovako nego 3x 3-0 i da imaju svoj moment zarizan :)

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 956
14. lipnja 2026. u 21:38

Fantazista10 je napisao/la:

Inace, Curacaa dostiga glavni problem, apsolutni manjak sirine kadra na nekim pozicijama, posebno na onima di su im nositelji na 30+ godina u veznom redu. Kao sto rekoh vile su ih nosale u kvalifikacijama protiv Soca Warriorsa i Reggae Boyza. S obzirom na kadar koji ce im ostat i bazu igraca koje imaju za dual nationals (Surinam je tu debelo iznad) misija za debi ostvarena, s obzirom da uz Irak imaju najtezi zdrijeb iz pota 4.

Vidi cijeli citat


Misija je ne primiti 10 golova?

A, Soca Warriorsi i Reggae Boysi, dvije ekipe kojima je ondasnje prosirenje s 24 na 32 ekipe omogucilo da se plasiraju i dugorocno postanu relevantni...oh wait, they still suck

Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.304
14. lipnja 2026. u 21:43

Uspjeli ste dovest svađu do oštrih tonova, a ne vidite poantu priče. Pa ne širi to FIFA zbog Curacaa i Haitija, CONCAF nije dobio ništa više kroz kvalifikacije, samo su došli neki novi jer su se 3 kvalificirali kao domaćini.

Ono što FIFA hoće je Kinu ili Indiju na SP-u, zato se Aziji daju mjesta šakom i kapom, al ovi jbga su tolko loši pa eto nama Jordana, Uzbekistana i Iraka. Prije će se Palestina bez države kvalificirat nego ovi koje FIFA želi. 

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
123
...
111213
...
484950
  • Najnovije
  • Najčitanije