cameosis je napisao/la:
z tribina je napisao/la:
Obala bjelokosti je dobra i može uz malo sreće proći sve, osim Francuske koja je bez konkurencije trenutno u svijetu. Njemci znaju šta rade, s porazom bježe od ždrijeba gdje je Francuska u osmini finala,Obala će ako tamo dode u osmini finala ići na Francusku.. i to je 100%. Mene su kupili, ali ako pobjede sami će si oduzeti mogućnost da dođu u četvrtfinale jer protiv Francuza neće moći nitko
Vidi cijeli citat
znači razlog zašto obala bjelokosti vodi protiv mojih hessenovaca je da njemci ne žele igrati protiv francuza i ivoreri ne znaju računati, ok.
prema tome curaçao je najpametniji, popio porciju i ne može ni s dvije pobjede biti prvi u skupini - stari lisac advocaat.
Naravno da nije tako. Vode jer igraju bolje i zasluženo vode, ali za njihove ambicije da odu daleko bilo bi im bolje da budu 2. u skupini