SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
282930
...
495051
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.546
21. lipnja 2026. u 00:31

Subert32 je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.

Vidi cijeli citat


ne, hipoteza je rasistička

vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani

Vidi cijeli citat

to je prerecentno - vratimo se na 2006 kad su bili treći:
odonkor, asamoah, klose, podolski, klose, nowotny, neuville. bilo ih je već u 70.-im i 80.-im: kostedde, hartwig itd.

Vidi cijeli citat

Klose - Nijemac iz Poljske

Podolski - Poljak

Neuville - Švicarac

Nowotny - mislim da je doslovno Nijemac iz Njemačke

Jesi ti ozbiljan il se zajebavaš sad?

Vidi cijeli citat

ovi drugi navedeni koje si izostavio nisu njemci? ali hvala da si potvrdio tezu - ako nisu europljani, nisu imigranti, vrhunska logika. ili želiš tvrditi da su poljaci i švicarci (francuski) isto »germani«?

ajde malo bolje vrši pretragu prije no što se zaletiš - kloseova majka je bivša poljska rukometašica barbara jeż.
nowotny je prezime iz češke i slovačke, trećina njemaca ima slavenska prezimena, doseljavanje i miješanje nije ništa novo.

[uredio cameosis - 21. lipnja 2026. u 00:33]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
21. lipnja 2026. u 00:39

bilo je dovoljno

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 963
21. lipnja 2026. u 00:47

Subert32 je napisao/la:

ManchaVerde je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Ekvador lagano panika, trebat će im bod protiv Nijemaca

Vidi cijeli citat


Zasto? Hendikep pobjeda protiv Curacaa i minimalni poraz od Njemacke, prolaze 99,99%

Vidi cijeli citat

Pa ne znam evo, meni se čini da će trebat 4 boda za proć kao treći. Pogledaj skupine A-F, tu je u svakoj realno da treći ima 4.

Vidi cijeli citat


Sve je moguce, kad se finisira 2. kolo ce biti jasnije.

U A grupi ovisi koliko izrotiranu ekipu ce staviti Meksiko, iako se ne bi kladio na Cesku cak ni tad.

U C grupi nema sanse da Brazil pusti Skotskoj, razapet ce ih doma.

To su recimo dvije od ovih koje su zgotovile 2. kolo za koje ne vjerujem da ce treci imat 4 boda.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.034
21. lipnja 2026. u 00:59

U ovoj grupi simpatiziram Ekvador (toliko o rasizmu). Nadam se da će natrpat Curacao i osigurat prolaz. Inače nisu ekipa koja puno zabija, al danas im baš treba pobjeda od barem 3 razlike da zauzmu pole-position pred ostalim ekipama koje bi potencijalno mogle završit treće s 3 boda.

Bilo je za očekivat da će iz ove grupe proć 3 ekipe. Nakon nesretnog poraza protiv OB Ekvador ovisi o današnjen napadačkom učinku.

[uredio Ćelava prevara - 21. lipnja 2026. u 01:00]
Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.732
21. lipnja 2026. u 02:13

Subert32 je napisao/la:

Radijator je napisao/la:

Zna li Viki glupi da Njemačka nije osvojila još skupinu?

Vidi cijeli citat

A jedino da se stvori krug s tri reprezentacije na 6 bodova ali teško...

Vidi cijeli citat


Zašto teško?  Ekvador pobijedi rasterećenu Njemačku 2-1 i osvaja skupinu.

Mislim da je čak samo 2-1 dovoljno jer u toj situaciji Njemačka i Ekvador imaju najviše zabijenih golova na mini tablici i Ekvador osvaja zbog boljeg međusobnog omjera. (ali ovo nisam 100% siguran)

Bilo bi
Ekvador 2-2 3 boda
Njemačka 2-2 3 Boda
Obala Bjelokosti 1-1 3 boda
 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
21. lipnja 2026. u 02:20

Ekvador je daleko od dobre obrane, Curasao da ima kvalitetnu završnicu je mogao zabiti 2-3 gola u prvih 10 minuta...Igra se dosta otvoreno.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
21. lipnja 2026. u 02:20

Par opasnih kontrica je Curacao složio u prvih 20ak minuta, šteta što se nije nešto zalomilo.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
21. lipnja 2026. u 03:21

Mogao bi još jedan dark horse doživjeti blamažu.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.546
21. lipnja 2026. u 03:57

danas svi igraju nogomet.

znači pobjeda protiv obale bjelokosti i curaçao prolazi kao drugi iz skupine.

bod i gol iz dvije utakmice, turska nula i nula.

[uredio cameosis - 21. lipnja 2026. u 03:58]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.281
21. lipnja 2026. u 05:21

Curacao goalkeeper Eloy Room makes a save during his side's World Cup draw against Ecuador

Audaces fortuna juvat
123
...
282930
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije