cameosis je napisao/la:
Stefan84 je napisao/la:
cuj. ne trebam navivati za drzavu u kojoj sam roden. born in göteborg. dali ste normalni. a i druga bitna stvar. a genetski imam razlog navivati za vikinzi. 50% sam makedonac i 50% svedjanin. pola moju familije i rodnjaka su cisti svedjani.
ja sam jako dobro asimiliran svedjanin i jako lojalan stanovnik svedska koj vole svoe drzava koj glasa za nacionalisti sverigedemokratena vec 16 godine.
normalno daa stari me ucio i da makedonski koreni se bitni i ne treba se zaboraviti. mislim dobro to kombiniram 50/50. fer i realno.
heja sverige / napret makedonija.
Vidi cijeli citat
previše informacija, hvala.
usput, jasno ti je da stranke kao sverigedemokraten tebe i ljude poput isaka i sličnih žele prve izbaciti iz zemlje? samo ti glasaj za njih.
Vidi cijeli citat
ne, nemaju nista protiv krscane ili migrante iz 70-ti yugosa, grka i italjani 😊nemam protiv nikoga ali mora da ima granice na sve. nemamo druga drzava osim svedska. imam ja puno muslimanski prijatelji.
drugo. arijavec sam. look more swedish nego vecina 100% svedjani koj nisu mjesan brak.😊
ali ovo je sada politika. poenta bila da je normalno za mene navivati za sverige. da ne idimo dalje od ovo.
vratimo se sp u fudbal.
[uredio Stefan84 - 16. lipnja 2026. u 17:57]